Reklama

X Factor

Nicole Scherzinger jednak rezygnuje z "X Factor"?

Piosenkarka Nicole Scherzinger nie weźmie udziału w nadchodzącej edycji brytyjskiego konkursu talentów "The X Factor".

Jak twierdzi brytyjski tabloid "The Sun", telewidzowie nie zobaczą już 35-letniej Nicole Scherzinger za stołem jurorskim "The X Factor".

Reklama

Ponoć wokalistka od dłuższego czasu rozpatrywała wszelkie za i przeciw, by w końcu podjąć decyzję, która - jak to napisał "The Sun" - "złamała jej serce". Nicole Scherzinger postanowiła bowiem skoncentrować się na karierze muzycznej.

"W zeszłym roku muzyka zeszła na drugi plan, ale teraz Nicole Scherzinger zamierza wrócić do śpiewania" - twierdzi informator bulwarówki.

Doniesienia "The Sun" sprawdził inny brytyjski tabloid. "Daily Mail" skontaktował się z przedstawicielem Nicole Scherzinger i dowiedział się natomiast, że gwiazda nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji.

"Wciąż trwają rozmowy z producentami 'The X Factor' i jeszcze nic nie wiadomo" - usłyszeli dziennikarze bulwarówki.

Ponoć piosenkarce trudno jest się pożegnać z show, które dało jej ogromną popularność na Wyspach Brytyjskich oraz sowite zarobki.

Przypomnijmy, że do brytyjskiej edycji "The X Factor" powraca natomiast pomysłodawca programu Simon Cowell. Juror zrezygnował z amerykańskiej edycji show i powrócił do rodzimej Wielkiej Brytanii.

Obok Simona Cowella uczestników programu ma oceniać również piosenkarka Cheryl Cole.

Zobacz teledyski Nicole Scherzinger na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: nicole scherzinger | X-Factor