Reklama

X Factor

Jurorka "The X Factor": "Z moją głową było coś nie tak"

Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole komentuje zaskakujące usunięcie jej z programu "The X Factor".

Przypomnijmy, że w 2012 roku Cheryl Cole została zaproszona do amerykańskiej wersji programu "The X Factor". Piosenkarka świetnie sprawdziła się w brytyjskiej edycji show i producent programu Simon Cowell postanowił uczynić z niej gwiazdę "The X Factor" za Atlantykiem.

Reklama

Tak się jednak nie stało, a Cheryl Cole została usunięta z programu po zaledwie jednym odcinku! Rozstanie przebiegło w atmosferze skandalu, a do mediów trafiła historyjka o niezrozumiałym dla Amerykanów akcencie Cheryl Cole, jako głównej przyczynie usunięcia gwiazdy z programu.

Dziś brytyjska wokalistka rzuca więcej światła na tamte wydarzenia. Cheryl Cole twierdzi, że w 2012 roku była w bardzo złej formie psychicznej i bliska załamania nerwowego po rozwodzie z piłkarzem Ashleyem Colem.

"Dopiero na początku 2013 roku dotarło do mnie, że zupełnie się zagubiłam. Patrzyłam w lustro i zastanawiałam się, kim u licha jest ta osoba?" - powiedziała w rozmowie z magazynem "Elle".

"Nie mogłam się na niczym skoncentrować, nic nie czułam i nie myślałam, nie potrafiłam podejmować decyzji. Nie wiedziałam nawet, co mam zjeść i co wypić. Coś było ze mną naprawdę nie tak. Czułam, jakbym miała załamanie nerwowe" - wspomina Cheryl Cole.

"Musiałam powiedzieć sobie: Stop! Musiałam skończyć z życiem, które wiodłam i odnaleźć siebie. Gdybym tego nie zrobiła, konsekwencje mogłyby być przerażające"- twierdzi.

"Dziś jestem w stanie o tym spokojnie mówić, bo poradziłam sobie z problemami. Przeszłam przez piekło i o mało nie oszalałam. Byłam tak bardzo nieczuła, że można było mnie zwyzywać, a i tak bym się tym nie przejęła" - opowiada piosenkarka.

Cheryl Cole twierdzi, że decyzja Simona Cowella o usunięciu jej z amerykańskiego "The X Factor" była słuszna.

"Simon miał wtedy rację, pozbywając się mnie z programu. Z moją głową było wówczas coś nie tak i nie byłam w stanie pracować jako jurorka. Jedyne co mogę mu zarzucić, to że nie powiedział mi o tym prosto w twarz" - czytamy w wywiadzie.

Dziś Cheryl Cole i Simon Cowell znów świetnie się dogadują. Piosenkarka będzie jurorka w najnowszej edycji brytyjskiego "The X Factor", do której zaprosił ją producent programu.

Zobacz teledyski Cheryl Cole na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cheryl Cole | X-Factor | The X Factor