Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

Wielkie roszady w "The Voice" przed nowym sezonem! Kto pożegnał się z show?

Spore zmiany szykują się w nowym sezonie "The Voice" w Stanach Zjednoczonych. Ze składu na 23. Sezon odejdzie aż trzech trenerów. Poznaliśmy też nazwiska ich następców. Produkcja programu mocno zaskoczyła!

Spore zmiany szykują się w nowym sezonie "The Voice" w Stanach Zjednoczonych. Ze składu na 23. Sezon odejdzie aż trzech trenerów. Poznaliśmy też nazwiska ich następców. Produkcja programu mocno zaskoczyła!
Ogłoszono, kto zostanie trener 23. sezonu "The Voice" /NBC/NBCU Photo Bank /Getty Images

Sezon 22. amerykańskiego "The Voice" dobiegł końca. Zwycięzcą okazał się podopieczny Blake'a Sheltona - Bryce Leatherwood.

Fanów jeszcze przed ostatecznymi rozstrzygnięciami zelektryzowały informacje o wielkich zmianach w składzie trenerskich talent show.

Trzech trenerów żegna się z "The Voice"!

Z programem pożegnali się: Gwen Stefani, John Legend i Camila Cabello. Zwłaszcza dla Stefani, która była trenerką przez sześć sezonów (ale zawsze robiła przerwę po jednej edycji) okazał się to wieczór pełen wzruszeń. To bowiem ostatni raz, gdy uczestniczyła w show razem ze swoim mężem Blake'iem Sheltonem, który odchodzi  z niego nieco później, bo wiosną 2023 roku.

Reklama

"I to wszystko. Dziękuje na zawsze 'The Voice'. Ten program odmienił moje życie" - podsumowała na Twitterze. Przypomnijmy, że Shelton i Stefani poznali się na planie programu w 2015 roku. Kilka lat później wzięli ślub.

Również po sześciu sezonach z programem żegna się John Legend (był trenerem od 16. do 22. edycji). Wokalista zdecydował się odejść z show z powodów rodzinnych (jego żona Chrissy Teigen jest w ciąży) oraz z innych obowiązków zawodowych. Muzyk wkrótce chce ruszyć w trasę promującą album "Legend".

 "Moja rodzina się powiększa, wydałem nową płytę, chcę trochę koncertować, więc przyda mi się chwila przerwy" - stwierdził wokalista. Zapewnił jednak, że na pewno w przyszłości wróci na fotel trenerski.

Po sezonie z programem żegna się też Camila Cabello.

Kto na fotelach trenerskich "The Voice"? Powrót stał się faktem

W 23. edycji show ponownie zobaczymy Kelly Clarkson, która w fotelu "The Voice" zasiadała nieprzerwanie przez osiem sezonów. W skład jury wejdą też debiutanci - znany z One Direction Niall Horan oraz Chance The Rapper.  Nowa edycja formatu zaplanowana została na wiosnę 2023 roku.

Blake Shelton odchodzi z "The Voice"

Skład trenerski uzupełnił Blake Shelton. Trener zaznaczył, że z programem na zawsze pożegna się po jeszcze jednym sezonie (jest w nim od samego początku). Swoją decyzję ogłosił natomiast jeszcze w październiku.

"Siłowałem się z tymi myślami od dawna i zdecydowałem, aby odejść z 'The Voice' po 23. sezonie. Ten program zmienił moje życie w każdym możliwy sposób na lepsze i zawsze będę czuł się tu jak w domu. To była niezła jazda przez ostatnie 12 lat. Chciałbym podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie 'The Voice'  - stacji NBC, producentom, scenarzystom, muzykom, załodze technicznej i cateringowi. Jesteście najlepsi" - stwierdził.

"Związałem się z Carsonem (Dalym, prowadzącym show - przyp. red.) oraz z każdym z trenerów, w tym z moją żoną Gwen Stefani. Chcę podziękować też wszystkim głosom, którzy wchodzą na scenę i zadziwiają mnie swoim talentem. Na koniec chcę podziękować fanom, którzy oglądają i kibicują. Bez was ten program by nie istniał" - zakończył.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy