Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice Of Italy": Siostra Cristina jednak nagrywa płytę

26-letnia zakonnica Cristina Scuccia, zwyciężczyni ostatniej edycji "The Voice Of Italy", nagrywa płytę. Wcześniej zapowiadała, że po swym obserwowanym na całym świecie sukcesie zakończy ten etap przygody z muzyką. Teraz jednak chce dzielić się swoim talentem.

Występy włoskiej zakonnicy w kolejnych odcinkach popularnego talent show w telewizji publicznej RAI oglądały miliony ludzi. Dziesiątki milionów śledziły je zaś w internecie.

Reklama

Skromna, uśmiechnięta, pełna energii urszulanka o mocnym głosie, została uznana za prawdziwy fenomen i bez najmniejszego trudu pokonała rywali w programie po serii brawurowych popisów.

Zaśpiewała między innymi w duecie razem z gwiazdą pop Kylie Minogue.

Po zakończeniu programu w czerwcu tego roku siostra Cristina dawała do zrozumienia, że nie jest zainteresowana show-biznesem i nagraniem płyty, gdyż chce wrócić do codziennego życia w klasztorze.

Pytana o muzyczną przyszłość mówiła, że porozmawia z władzami swego zakonu.

Najwyraźniej otrzymała zgodę na kontynuowanie muzycznej kariery, bo po kilku miesiącach niepewności na internetowej stronie artystki w habicie pojawiły się zdjęcia świadczące o tym, że weszła ona jednak do studia wytwórni Universal Music, gdzie przygotowuje debiutancki album.

Płyta ma on ukazać się przed Bożym Narodzeniem i to na całym świecie. Jaki repertuar znajdzie się na płycie - jeszcze nie wiadomo.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Siostra Cristina