Reklama

The Voice Of Poland

Jordan Smith z "The Voice" lepszy niż Adele

Jordan Smith to uczestnik amerykańskiego "The Voice". 21-letni wokalista zachwycił trenerów już podczas przesłuchań w ciemno. Jego wersja "Somebody to Love" Queen znalazła się na pierwszym miejscu zestawienia iTunes.

Jordan Smith na scenie "The Voice"

"Wcale nie muszę nic mówić, bo to jedna z najlepszych rzeczy, jakie zobaczyłem w całym moim życiu" - mówił Adam Levine, którego Smith wybrał na trenera w tej edycji programu.


W poniedziałek (7 grudnia) w półfinałowym odcinku programu "The Voice" Jordan Smith wykonał utwór Queen "Somebody to Love" z towarzyszeniem chóru gospel.

Pół godziny po zakończeniu programu jego wersja piosenki Queen znalazła się na pierwszym miejscu w serwisie muzycznym iTunes, wyprzedzając tym samym Adele i jej rekordowy (utrzymujący się na szczycie przez pięć ostatnich tygodni) singel "Hello".

Reklama

Przypomnijmy, że w jury amerykańskiego talent show zasiadają: Gwen Stefani, Blake Shelton, Pharrell Williams oraz Adam Levine.

W trakcie występu Jordana podczas castingu (zaśpiewał przebój "Chandelier" Sii) chęć dalszej współpracy z chłopakiem wyrazili wszyscy oceniający. Jako pierwszy swój fotel obrócił Blake Shelton. Po zakończeniu Smith otrzymał owacje na stojąco od trenerów, a Gwen Stefani wstała z miejsca i go przytuliła. Ostatecznie wokalista zdecydował się pracować z liderem Maroon 5.

Zobacz występ Jordana Smitha w "The Voice":

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice

Reklama