Reklama

The Voice Of Poland

Zapłakana 16-latka w "The Voice Of Poland": To wina producentów?

Nie ustają kontrowersje po pokazanym w ostatnim "The Voice Of Poland" nieudanym występie 16-letniej Olgi Chaładaj.

Przypomnijmy, że w sobotę (14 września) w programie "The Voice Of Poland" sporo emocji wywołał występ Oli Chaładaj. 16-letnia wokalistka wykonała piosenkę "Będę z tobą" grupy LemON, ale niestety nie zyskała uznania jurorów.

Reklama

Co więcej, młodą dziewczynę spotkała krytyka ze strony jurora Aleksandra Milwiw-Barona z grupy Afromental.

"Zabrakło mi autentyczności i szczerości. To było odśpiewane a nie - jak ja to brzydko mówię - wyrzygane emocjonalnie" - stwierdził juror.

"Jakbyś zaśpiewała trzy piosenki w jednym. Nie trzymałaś się konkretnej linii, a czasami źle jest przekombinować" - wtórował koledze Tomson.

Mającą się rozpłakać Olę Chaładaj próbował pocieszać Marek Piekarczyk, ale nieskutecznie.

Gdy 16-latka wybuchła płaczem, Edyta Górniak, Maria Sadowska oraz Tomson podbiegli do sceny, by pocieszyć zalaną łzami uczestniczkę "The Voice Of Poland".

Internauci komentujący wideo z występem Oli Chaładaj w serwisie You Tube uważają, że dziewczyna została skrzywdzona przez producentów programu złym wyborem piosenki.

"Wybrali jej złą piosenkę, z Edytą wyszło jej świetnie, pokazała, jak dobrze śpiewa" - napisała jeden komentujących, przypominając wspólny występ 16-latki z jurorką Edytą Górniak.

"Ola śpiewa zaj***ście, a że wybrano jej piosenkę, która jej nie pasowała... To już nie jej wina" - to kolejna tego typu opinia.

"Ola, głos masz super, co pokazałaś w drugiej piosence. Tak trzymaj, a może już niedługo znowu o tobie usłyszymy" - internauta pociesza 16-latkę.

"Oto przykład jak zniszczyć człowieka: dajcie piosenkę, która zupełnie nie pasuje do głosu tej wspaniałej dziewczyny, po czym zjeżdżajcie ją za zły dobór piosenki" - to jeden z ostrzejszych komentarzy.

Czy uważacie, że Oli Chaładaj rzeczywiście dobrano zły utwór, a krytyka ze strony jurorów była niesprawiedliwa? Czekamy na opinie i komentarze!

INTERIA.PL

Reklama