Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

Widzowie "The Voice of Poland" zażenowani. "To poniżające dla innych"

Nikt w tej edycji "The Voice of Poland" nie wzbudził takich kontrowersji jak Wiktor Andrysiak. Uczestnik, który awansował do bitew, swoim występem wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Jednak widzowie programu nie są do niego dobrze nastawieni.

Nikt w tej edycji "The Voice of Poland" nie wzbudził takich kontrowersji jak Wiktor Andrysiak. Uczestnik, który awansował do bitew, swoim występem wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Jednak widzowie programu nie są do niego dobrze nastawieni.
Wiktor Andrysiak nie zrobił wrażenia na widzach "The Voice of Poland" /Jan Bogacz/TVP /Agencja FORUM

Wiktor Andrysiak to były uczestnik "The Voice Kids". Jednak podczas przesłuchań w ciemno w tamtym programie nikt nie odwrócił fotela podczas jego występu. Po czterech latach 18-letni już Wiktor wrócił do "The Voice", jednak tym razem do wersji dla dorosłych.

Uczestnik wykonał piosenkę Dawida Kwiatkowskiego "Idziesz ze mną" i odwrócił jeden fotel. Zainteresowana pracą z wokalistą była Lanberry, jednak ja sama przyznała, ma on spore braki i będą musieli mocno popracować.

"Odwróciłam się, bo usłyszałam potencjał, ale jest sporo do pracy jeśli chodzi o intonację, frazowanie, nieczystości i przede wszystkim nosowości" - przyznała.

Reklama

Uczestnik nie krył emocji po awansie do kolejnego etapu. Już po tym, jak skończył śpiewać Baron zadzwonił do Dawida Kwiatkowskiego, aby 18-latek mógł pochwalić się trenerowi "The Voice Kids", że udało mu się odwrócić fotel w programie. "Tworzymy razem historię" - stwierdził Kwiatkowski i pogratulował Wiktorowi.

"Łączy nas jedna ważna rzecz. W 'The Voice Kids' nikt nie odwrócił się przy tobie, a u mnie 10 lat temu nikt nie odwrócił się w 'The Voice of Poland'"- mówiła też Lanberry.

 Po chwili trenerka i jej nowy podopieczny stworzyli duet i zaśpiewali utwór "Imagine" Johna Lennona, który Lanberry wykonywała podczas jej przesłuchań w ciemno.

Widzowie nie kryli zażenowania. "Nie powinni dopuszczać takich osób"

Bezlitośni dla Andrysiaka byli natomiast widzowie, którzy w dość ostrych słowach komentowali pojawienie się na scenie 18-latka. Krytykowali nie tylko jego sposób śpiewania, ale też to, w jaki sposób zachowywał się przy trenerach.

"Zmęczyłam się słuchając tego wykonania", "Bardzo słabo. Nie powinni dopuszczać takich osób", "Możliwe że to ludzie z produkcji kazali mu gadać takie głupoty przed kamerami, ale wyszedł na strasznie aroganckiego".

"Tragedia. To jest poniżające dla innych, którzy nie przeszli dalej, a byli dużo lepsi. Ale w tej edycji dużo takich niezrozumiałych decyzji".

"Chłopaczek jest strasznie przemądrzały. Mam nadzieję, że zostanie szybko naprostowany", "Nie wiem co jest gorsze...jego wykonanie czy zachowanie. Tragedia" - można przeczytać w komentarzach na Youtube pod występem wokalisty.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama