Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Wiktor Dyduła i "Dobrze wiesz, że tęsknię". Posłuchaj piosenki i sprawdź tekst

"Dobrze wiesz, że tęsknię" to tytuł piosenki, którą Wiktor Dyduła z drużyny Tomsona i Barona wykonał w sobotnim półfinale "The Voice of Poland". Jak wypadł jeden z faworytów do zwycięstwa?

"Dobrze wiesz, że tęsknię" to tytuł piosenki, którą Wiktor Dyduła z drużyny Tomsona i Barona wykonał w sobotnim półfinale "The Voice of Poland". Jak wypadł jeden z faworytów do zwycięstwa?
Tomasz Kammel i Wiktor Dyduła w "The Voice of Poland" /TVP /Agencja FORUM

Podczas ćwierćfinału "The Voice of Poland" Wiktor Dyduła zakończył zmagania uczestników piosenką "Mówią mi" (sprawdź!) wykonywaną przez Igo z płyty "Albo Inaczej 2" (interpretacja utworu Grammatika).

"Masz wokal, który naprawdę niesie" - stwierdziła Sylwia Grzeszczak. "Jestem prawdziwie poruszona" - dodała Justyna Steczkowska, która chwaliła również świetną choreografię.

Uczestnik awansował do półfinału dzięki głosom widzów. Już po programie Dydułą zachwycał się Marek Piekarczyk

Reklama

- Dyduła! Aż mu zazdrościłem piosenki. (...) To nagranie mnie zainspirowało, to jest charakterny gościu. Brakuje takich ludzi. Ja chcę, żeby nasza estrada była taka barwna, różnorodna. Żeby ludzie mieli to, na co zasługują. Ludzie za to płacą, a dostają czasem miernotę. A ja życzę polskiej publiczności takich wspaniałych osobowości, które zachwycają - mówił Interii wokalista grupy TSA.

"The Voice of Poland" - kiedy oglądać nowy odcinek?

W sobotnim półfinale uczestnicy zaśpiewali dwie piosenki: przygotowaną na potrzeby programu i cover. Do finału awansowało czterech najlepszych.

Wiktor Dyduła zaprezentował przed trenerami i widzami utwór "Dobrze wiesz, że tęsknię", do którego napisał tekst. Autorami muzyki są Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek. Warto dodać, że jej wczesną wersję Dyduła wykonał już podczas przesłuchań w ciemno.

Sprawdź tekst piosenki "Dobrze wiesz, że tęsknię" w serwisie Tekściory.pl!

"The Voice of Poland": Kim jest Wiktor Dyduła?

Wokalista, który zachwycił trenerów na co dzień pracuje w Sopocie jako kelner w jednym z hoteli. Jak sam przyznał w pracy zdarza mu się śpiewać, przez co nazywany jest również "śpiewającym kelnerem".

Warto dodać, że Wiktor posiada kanał na Youtube, na którym publikuje własne covery przebojów. W sieci można posłuchać jego wersji piosenek: Toma Odella, Piotra Szczepanika, Oasis, Dawida Podsiadły, Cleo i Grzegorza Hyżego.

Wokalista próbował też sił w innym programie typu talent show. W 2017 roku pojawił się w programie "Idol" w Polsacie, w którym dotarł do drugiego etapu show. "Jest na co patrzeć i co słuchać" - powiedziała mu podczas castingów Ewa Farna.

W "The Voice of Poland" od początku związany jest z drużyną Tomsona i Barona i bezproblemowo przechodzi kolejne etapy. Podczas przesłuchań w ciemno odwrócił trzy fotele. Nie zrobiła tego jedynie Sylwia Grzeszczak, czego szybko pożałowała.

----------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL