Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice of Poland": Spore zmiany

Już w przyszłą sobotę (6 września) po wakacyjnej przerwie na antenę powraca konkurs muzycznych talentów "The Voice of Poland". W programie doszło do kilku zmian - informują producenci show.

Przypomnijmy, że zmianie uległ skład jurorów "The Voice Of Poland". Z programem pożegnała się Maria Sadowska. Na jej miejsce do programu powróciła Edyta Górniak, która będzie oceniała uczestników show wraz z Justyną Steczkowską, Markiem Piekarczykiem oraz Tomsonem i Baronem.

Reklama

Z "The Voice Of Poland" odeszła również prowadząca Marika, którą zastąpi Magdalena Mielcarz - współprowadząca pierwszej edycji show.

To jednak nie jedyne zmiany. Jak informują producenci, wprowadzono nowe zasady. W trakcie "przesłuchań w ciemno" jurorzy tym razem będą mogli wybrać aż po 13 podopiecznych do swoich grup, a nie 12, jak było w poprzednich edycjach.

To wymusza kolejną zmianę - potrójne bitwy w każdej z drużyn.

Początkowo zastanawiano się również nad zmianą zasady dotyczącej odwracania się foteli jurorów. Ostatecznie nie wprowadzono reguły, według której Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron mieliby nie widzieć uczestników, którzy swoim głosem nie spowodowali naciśnięcia grzybka odwracającego fotel.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: „The Voice of Poland”