Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Skład trenerski ostatecznie potwierdzony

Tomson i Baron, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny i Michał Szpak - tak wyglądać będzie skład trenerski ósmej edycji "The Voice of Poland". Emisja programu zaplanowana została na wrzesień.

Poznaliśmy skład trenerski ósmej edycji "The Voice of Poland"

Już 12 czerwca serwis Wirtualnemedia.pl informował o nowym składzie "The Voice of Poland". Z udziału w programie zrezygnowała Natalia Kukulska, a zastąpił ją wokalista Michał Szpak.

Doniesienia wkrótce potwierdził serwis tvp.info, a następnie informacja pojawiła się na oficjalnej stronie "The Voice of Poland", a także na profilu Szpaka (pisownia oryginalna):

Reklama

"Kilka lat temu ja sam stałem po drugiej stronie i byłem oceniany, dlatego też doskonale wiem jak wielkie jest to przeżycie i ile kosztuje stresu, emocji i że choć czasami się czegoś bardzo chce to stając przed wielka publika i jurorami można totalnie nie wytrzymać tejże presji i sam na własnej skórze przekonałem się jak bardzo ważne jest wsparcie dla ludzi którzy stawiają swój pierwszy krok" - pisał Szpak.

Wcześniej spekulowano, że do programu mogą powrócić Edyta Górniak (edycje 3, 5 i 6) i Marek Piekarczyk (od drugiej do piątej). Z kolei radio RMF FM podawało, że na castingach pojawiła się Kasia Kowalska.

16 czerwca trenerzy pojawili się w programie "Pytanie na śniadanie". Na oficjalnej prezentacji zabrakło jedynie Barona, który według słów Tomsona "zgubił się gdzieś w Europie, ale się odnajdzie".

"Trzeba być troszkę wariatem, aby przyjąć tą propozycję. Po drugie zdystansować się od tego, co się samemu robi i do wszystkich rad, jakie natychmiast chcemy sprzedać tym ludziom. Mnie się wydaję, że trzeba bardzo oszczędnie tymi radami, że trzeba przede wszystkim zobaczyć ich potencjał" - mówił Andrzej Piaseczny.

"Zdarzyło mi się kilka razy, że uczestnik powiedział 'ale ja nie miałem szansy zaśpiewać tak, jak chciałem, bo od razu wolałeś, żeby było inaczej'"- dodał Piasek, przy okazji informując, że skończył pracę nad swoją płytą, która niedługo się ukaże.

"Będę skupiał się na wokalu, ale będę też szukał kogoś, kto jest charyzmatyczny i kto posiada w sobie ten pierwiastek, dzięki któremu, kiedy usłyszymy jego głos, będziemy od razu wiedzieli, że to on" - zapowiadał natomiast Michał Szpak.

Obecnie trwają precastingi z producentami. Nagrania odcinków castingowych z udziałem trenerów rozpoczną się w wakacje, a premierę ósmej odsłony muzycznego show zaplanowano na wrzesień.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy