Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Skład trenerski ostatecznie potwierdzony

Tomson i Baron, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny i Michał Szpak - tak wyglądać będzie skład trenerski ósmej edycji "The Voice of Poland". Emisja programu zaplanowana została na wrzesień.

Tomson i Baron, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny i Michał Szpak - tak wyglądać będzie skład trenerski ósmej edycji "The Voice of Poland". Emisja programu zaplanowana została na wrzesień.
Poznaliśmy skład trenerski ósmej edycji "The Voice of Poland" /Niemiec /AKPA

Już 12 czerwca serwis Wirtualnemedia.pl informował o nowym składzie "The Voice of Poland". Z udziału w programie zrezygnowała Natalia Kukulska, a zastąpił ją wokalista Michał Szpak.

Doniesienia wkrótce potwierdził serwis tvp.info, a następnie informacja pojawiła się na oficjalnej stronie "The Voice of Poland", a także na profilu Szpaka (pisownia oryginalna):

"Kilka lat temu ja sam stałem po drugiej stronie i byłem oceniany, dlatego też doskonale wiem jak wielkie jest to przeżycie i ile kosztuje stresu, emocji i że choć czasami się czegoś bardzo chce to stając przed wielka publika i jurorami można totalnie nie wytrzymać tejże presji i sam na własnej skórze przekonałem się jak bardzo ważne jest wsparcie dla ludzi którzy stawiają swój pierwszy krok" - pisał Szpak.

Reklama

Wcześniej spekulowano, że do programu mogą powrócić Edyta Górniak (edycje 3, 5 i 6) i Marek Piekarczyk (od drugiej do piątej). Z kolei radio RMF FM podawało, że na castingach pojawiła się Kasia Kowalska.

16 czerwca trenerzy pojawili się w programie "Pytanie na śniadanie". Na oficjalnej prezentacji zabrakło jedynie Barona, który według słów Tomsona "zgubił się gdzieś w Europie, ale się odnajdzie".

"Trzeba być troszkę wariatem, aby przyjąć tą propozycję. Po drugie zdystansować się od tego, co się samemu robi i do wszystkich rad, jakie natychmiast chcemy sprzedać tym ludziom. Mnie się wydaję, że trzeba bardzo oszczędnie tymi radami, że trzeba przede wszystkim zobaczyć ich potencjał" - mówił Andrzej Piaseczny.

"Zdarzyło mi się kilka razy, że uczestnik powiedział 'ale ja nie miałem szansy zaśpiewać tak, jak chciałem, bo od razu wolałeś, żeby było inaczej'"- dodał Piasek, przy okazji informując, że skończył pracę nad swoją płytą, która niedługo się ukaże.

"Będę skupiał się na wokalu, ale będę też szukał kogoś, kto jest charyzmatyczny i kto posiada w sobie ten pierwiastek, dzięki któremu, kiedy usłyszymy jego głos, będziemy od razu wiedzieli, że to on" - zapowiadał natomiast Michał Szpak.

Obecnie trwają precastingi z producentami. Nagrania odcinków castingowych z udziałem trenerów rozpoczną się w wakacje, a premierę ósmej odsłony muzycznego show zaplanowano na wrzesień.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy