Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Ruszają bitwy! Znamy wynik jednego z pojedynków. Kto przegra?

16 października TVP wyemituje pierwszy odcinek drugiego etapu "The Voice of Poland" - bitew. Ze zwiastuna można wywnioskować, kto przegra jeden z pojedynków w drużynie Justyny Steczkowskiej.

16 października TVP wyemituje pierwszy odcinek drugiego etapu "The Voice of Poland" - bitew.  Ze zwiastuna można wywnioskować, kto przegra jeden z pojedynków w drużynie Justyny Steczkowskiej.
Kto znalazł się na gorącym krześle w zwiastunie "The Voice of Poland"? /TVP

Bitwy w "The Voice of Poland" to jeden z najciekawszych momentów talent show TVP. Podczas niego trenerzy zestawiają swoich podopiecznych w duety. Uczestnicy rywalizują o względy jurora, który do nokautu może zabrać tylko jednego śpiewającego.

Inni trenerzy mogą zdecydować się na kradzieże, których mogą dokonywać w tej edycji bez limitu. Do następnej fazy show przejdzie jednak tylko jeden skradziony uczestnik. Od 2019 roku producenci programu zdecydowali, że znoszą limit trzech kradzieży w etapie.

16 października w TVP zobaczymy pierwszy odcinek bitew. Ze zwiastuna możemy dowiedzieć się, że czekają nas spore emocje.

Reklama

"The Voice of Poland": Kto przegrał bitwę w drużynie Justyny Steczkowskiej?

Zapowiedź sobotniego odcinka dała nam kilka wskazówek dotyczących tego, co będzie działo się w programie. Można nawet wywnioskować, jaki będzie wynik jeden z bitew.

(jeśli nie chcesz znać żadnych szczegółów przed sobotnim odcinkiem, sugerujemy zakończenie czytania w tym miejscu)

Ze zwiastuna wiemy, że w drużynie Marka Piekarczyka dojdzie do pojedynku duetów. O awans walczyć będą Jakub Zajączkowski i Wioleta Wojszwiłło oraz Karolina Charko i Piotr Lato.

W jednym z pojedynków w ekipie Sylwii Grzeszczak pojawią się Igor Kowalski i Jakub Nowak. Tomson i Baron sprawią, że w jednej z bitew zaśpiewają razem Wiktor Dyduła i Julia Stolpe.

Justyna Steczkowska w jednej z bitew zestawi potężne dwa potężne głosy - Martyny Burdynowicz i Wiktora Kowalskiego. Wszystko wskazuje na to, że zwycięzcą tego pojedynku zostanie Burdynowicz. Kowalski zostanie natomiast ukradziony przez Tomsona i Barona. Nie wiadomo jednak czy dotrwa do końca odcinka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy