Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland" przed odcinkami na żywo. TVP zmienia zasady!

Od najbliższej soboty w "The Voice of Poland" rozpoczną się odcinki na żywo. W programie zostało jeszcze 16 uczestników i to wśród nich znajduje się przyszły zwycięzca 13. edycji muzycznego show TVP.

Od najbliższej soboty w "The Voice of Poland" rozpoczną się odcinki na żywo. W programie zostało jeszcze 16 uczestników i to wśród nich znajduje się przyszły zwycięzca 13. edycji muzycznego show TVP.
Trenerzy "The Voice of Poland" w komplecie - od lewej: Baron, Lanberry, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Tomson /Jan Bogacz /TVP

Podczas czterech tygodni muzycznej rywalizacji czworo uczestników z drużyny każdego trenera będzie walczyło o zwycięstwo. O awansie do dalszej rundy decydować będą widzowie wraz z opiekunami wokalistów - Justyną Steczkowską, Lanberry, Markiem Piekarczykiem oraz Tomsonem i Baronem.

W pierwszym odcinku na żywo (29 października) na scenie zaśpiewa czworo uczestników z każdej drużyny. Do kolejnego odcinka przejdzie dwoje uczestników z największą liczbą głosów widzów biorących udział w głosowaniu SMS. Spośród dwojga uczestników z najmniejszą liczbą głosów widzów, trener wybierze jedną osobę, która będzie miała szansę ponownie zaśpiewać.

Reklama

W trakcie drugiego odcinka na żywo (5 listopada) spośród trojga uczestników z każdej drużyny, jedna osoba z największą liczbą głosów od widzów zostanie ocalona, a kolejną ocali trener drużyny.

"The Voice of Poland": TVP zmienia zasady!

Tydzień później zmienią się zasady - każdy trener będzie miał do dyspozycji 100 punktów, które podzieli pomiędzy dwojgiem wokalistów walczących o wejście do wielkiego finału 13. edycji "The Voice of Poland". Do punktów trenerów doliczone zostaną głosy widzów przeliczone na punkty (jeden procent to jeden punkt). Po zsumowaniu punktów poznamy finalistę z każdej drużyny.

W ostatnim odcinku (wielki finał odbędzie się 19 listopada) o końcowym zwycięstwie zdecydują wyłącznie widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

"The Voice of Poland" - kto wystąpi w odcinkach na żywo?

Drużyna Justyny Steczkowskiej: Ewelina Gancewska, Sandra Reizer, Zofia Kurowska i Julianna Olańska
Drużyna Lanberry: Daria Waleriańczyk, Łukasz Drapała, Anna Buczkowska i Norbert Wronka
Drużyna Marka Piekarczyka: Konrad Baum, Nobesuthu Lisa Khumalo, Julia Szarlińska i Bogdan Świerczek
Drużyna Tomsona i Barona: Martin Rybczyński, Evgen Peltek, Dominik Dudek i Aelin (Tetiana Diachenko).


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama