Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice Of Poland": Pierwsze "bitwy" za nami

W telewizyjnym konkursie talentów "The Voice Of Poland" rozpoczął się etap "bitew". Walkę o pozostanie w programie toczy aż 48 uczestników.

Przypomnijmy, że przez najbliższe odcinki w "The Voice Of Poland" zobaczymy osiem duetów, które walczyć będą o zakwalifikowanie do etapu przesłuchań "na żywo".

Reklama

Podobnie jak w poprzednich edycjach show, przegrany uczestnik może zostać "skradziony" przez innego jurora.

Każdy z oceniających może przejąć maksymalnie dwóch wokalistów.

Na ringu zmierza się nie tylko uczestnicy "The Voice Of Poland", ale również jurorzy.

W sobotę pierwszą parę tworzyły Justyna Steczkowska i Maria Sadowska, które zaprezentowały słynną "Papayę" z repertuaru Urszuli Dudziak.

Najbardziej oczekiwanym starciem na ringu była jednak "bitwa" Michała Rudasia i Meksykanina Juana Carlosa Cano z drużyny Marii Sadowskiej.

"Największa głupota zestawiać dwa najlepsze głosy razem" - denerwowała się jedna z fanek "The Voice of Poland" pod filmem z "bitwy".

Występ uczestników reklamowany był jako "starcie pełne testosteronu". Michał Rudaś i Juan Carlos Cano zaśpiewali przebój "Cryin'" Aerosmith.

Przypomnijmy, że etapu "bitew" nie doczekała zmarła 23 marca Katarzyna Markiewicz z drużyny Justyny Steczkowskiej, która do programu zgłosiła się po wyczerpaniu wszystkich możliwości leczenia choroby nowotworowej.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland | „The Voice of Poland”