Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Paulina Gołębiowska i "Lepiej". Posłuchaj piosenki i sprawdź tekst

"Lepiej" to tytuł piosenki, którą Paulina Gołębiowska z drużyny Tomsona i Barona wykonała w sobotnim półfinale "The Voice of Poland". Jak wypadła?

Paulina Gołębiowska w "The Voice of Poland"

Paulina Gołębiowska oczarowała widzów i trenerów każdym występem podczas odcinków na żywo.

"Pięknie śpiewasz, co ty tam wyprawiałaś... Taki dar to trzeba dostać od Boga. Jesteś wspaniałą matką, koleżanką, żoną, jesteś jakimś ideałem, nie wiem, skąd ty się wzięłaś" - stwierdził Marek Piekarczyk po jednym z jej występów.

"Doskonale zagrane, doskonale zaśpiewane. Jak w najlepszych amerykańskich klubach" - komentowała po jednym z występ Steczkowska.

"The Voice of Poland" - piosenka Pauliny Gołębiowskiej

W sobotnim półfinale uczestnicy zaśpiewali dwie piosenki: przygotowaną na potrzeby programu i cover. Do finału awansowało czterech najlepszych.

Reklama

Paulina Gołębiowska zaprezentowała przed trenerami i widzami utwór "Lepiej", do którego tekst napisała sama Paulina Gołębiowska, a pomógł jej duet Martin Lange (sprawdź!). Również oni byli kompozytorami piosenki. Sprawdź tekst!

"The Voice of Poland": Kim jest Paulina Gołębiowska?

Paulina ma 33 lata pochodzi z województwa dolnośląskiego, aktualnie mieszka we Wrocławiu. Paulina na co dzień spełnia się w dwóch rolach: jako mama i jako muzyk.

Zarówno Paulina jak i jej partner (Tomek) są muzykami, ona jest wokalistką, on - pianistą. Utrzymują się głównie z koncertowania. Mają dwóch synów: Jędrzeja (6 lat) i Kacpra (4 lata). Chłopcy również wykazują talent muzyczny, młodszy gra na perkusji.

Paulina jest w trakcie nagrań debiutanckiego albumu. Pracuje nad nim ze swoim partnerem. Ona pisze teksty i muzykę, on zajmuje się dopinaniem aranży. Dwa single wraz z teledyskami są już dostępne w sieci.

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje