Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice of Poland": Ostra kłótnia między Baronem a Kamilem Bednarkiem. "Tanio, blisko i klejąco"

W "The Voice of Poland" nie zawsze jest słodko - tym razem do ostrej wymiany zdań doszło między Baronem a Kamilem Bednarkiem. Zobaczcie sami!

Kamil Bednarek w "The Voice of Poland"

Przypomnijmy, że w tym sezonie doszło do sporych roszad na fotelach trenerskich w "The Voice of Poland". Jedynym jurorem z poprzedniej edycji jest Michał Szpak. Do programu po roku przerwy wrócili za to Tomson i Baron.

Reklama

W 10. jubileuszowej edycji zadebiutowali Kamil Bednarek oraz Margaret.

Po przerwie spowodowanej transmisją koncertu "Roztańczony PGE Narodowy" w sobotę (28 września) powróci "The Voice of Poland" z przedostatnimi przesłuchaniami w ciemno.

To w tym odcinku dojdzie do ostrej wymiany zdań pomiędzy Baronem a Bednarkiem. Po występie jednej z uczestniczek muzyk grupy Afromental celowo przekręcił nazwisko młodszego kolegi.

"Jestem więcej niż pewien, że takich absztyfikantów, jak Kamil Bedczarek słyszałaś w życiu wielu. Nie daj się nabrać na tanie słowa..." - powiedział Baron do uczestniczki. 

"I mówi to Baron... Przygadał kocioł garnkowi a sam smoli" - wtrącił się Kamil Bednarek. Jego słowa tylko wyprowadziły z równowagi gitarzystę Afromental.

"Różnica między nami jest taka, że ja ci dałem dokończyć, a ty mi znowu przerywasz" - odciął się Baron, po czym przestrzegł uczestniczkę przed pójściem do drużyny Kamila: "Pamiętaj, nie bądź taką muchą, która leci do lepu, bo jest tanio, blisko i klejąco".


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bednarek | Tomson i Baron | Afromental | The Voice Of Poland