Reklama

The Voice Of Poland

​"The Voice of Poland": Natalii Kukulskiej łzy ze śmiechu

W siódmej edycji "The Voice of Poland" w roli trenerki debiutuje Natalia Kukulska. Wokalistce udzieliła się wesoła atmosfera, jaka panuje na planie programu. Kilka razy wręcz popłakała się ze śmiechu.

Natalia Kukulska dobrze czuje się w "The Voice of Poland"

"Natalia jest spokojną osobą, ale bardzo wyrazistą. Ma ciekawe wnioski, zaskoczyła mnie swoim ogromnym doświadczeniem muzycznym. Kiedy obcujesz z artystą przez pryzmat muzyki, którą robi, to nie masz świadomości, jaką wiedzę on może posiadać. A Natalia jest erudytką. Odnalazła się w programie, nikogo nie próbowała kopiować, z nikim nie rywalizowała, poza samą sobą" - ocenia nową jurorkę, w rozmowie z PAP Life, prowadzący program Tomasz Kammel.

Reklama

Natomiast Natalia Kukulska, podsumowując swoje wrażenia z etapu przesłuchań, zwraca uwagę, że pracy w "The Voice" towarzyszy duża dawka humoru: "Dzięki innym jurorom czułam się naprawdę znakomicie. Była dobra, koleżeńska atmosfera, dlatego pozwoliliśmy sobie na naprawdę odważne żarty. Takie, które, gdyby obok był ktoś, kogo nie znam, prawdopodobnie bym przemilczała. Kilka razy autentycznie popłakałam się ze śmiechu. Naprawdę bawiłam się znakomicie".

W rozmowie z Robertem Patoletą (Wideoportal) Kukulska powiedziała natomiast, że trenerzy spędzają w swojej pracy wiele godzin i są niezwykle przejęci tym, co robią:

"Siedzimy na przesłuchaniach od rana do wieczora zaangażowani emocjonalnie i mamy wyostrzone zmysły. Dodatkowo cały czas jest mobilizacja, żeby się wypowiedzieć. Znalazłam więc sposób na siebie w programie i chciałam wprowadzić troszeczkę dystansu. Gdybym podchodziła do tego całkowicie na poważnie, to bym się nie czuła dobrze" - powiedziała Kukulska.

Początkowo, przewodniczką Natalii była Maria Sadowska. Doświadczona jurorka opowiedziała jej o niepisanych zasadach, które obowiązują w programie. Ta wiedza może być przydatna Kukulskiej, zwłaszcza że, jak przyznaje, nie oglądała pilnie poprzednich edycji show.

Kukulska w okolicach Bożego Narodzenia urodzi swoje trzecie dziecko. Ciąża nie wpłynie na zawodowe plany Natalii związane z programem, w którym ma pracować do końca - finałowe odcinki na żywo zobaczymy późną jesienią.

Wokalistka z mężem Michałem Dąbrówką ma już 16-letniego syna Jana i córkę Anię (11 l.).

Nowy sezon "The Voice of Poland" startuje 3 września.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | The Voice Of Poland