Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Monika Wiśniowska-Basel śpiewała z zapaleniem krtani. Justyna Steczkowska w szoku

Justyna Steczkowska w "The Voice of Poland" była zaskoczona faktem, że Monika Wiśniowska-Basel w bitwie śpiewała w zapaleniem krtani. Jak jej poszło na scenie?

Justyna Steczkowska w "The Voice of Poland" była zaskoczona faktem, że Monika Wiśniowska-Basel w bitwie śpiewała w zapaleniem krtani. Jak jej poszło na scenie?
Justyna Steczkowska w "The Voice of Poland" /Jan Bogacz/TVP /East News

Bitwy w "The Voice of Poland" to jeden z najciekawszych momentów talent show TVP. Podczas niego trenerzy zestawiają swoich podopiecznych w duety. Uczestnicy rywalizują o względy jurora, który do nokautu może zabrać tylko jednego śpiewającego.

Inni trenerzy mogą zdecydować się na kradzieże, których mogą dokonywać w tej edycji bez limitu. Do następnej fazy show przejdzie jednak tylko jeden skradziony uczestnik. Od 2019 roku producenci programu zdecydowali, że znoszą limit trzech kradzieży w etapie.

Justyna Steczkowska do bitwy zestawiła Monikę Wiśniowską-Basel i Emilię Hamerlik w przeboju "Jestem kobietą" Edyty Górniak. Trenerka początkowo była mocna rozczarowana, jak uczestniczki wypadły na próbach. Dużo lepiej poszło im podczas samego występu.

Reklama

"To był ogień. Wszystkie żywioły się krążyły wokół nas" - stwierdził Baron. "Brzmiałyście jak najlepszy big band jazzowy" - dodał Marek Piekarczyk. "Było słychać przebojowość i siłę" - przyznała Sylwia Grzeszczak. Chwilę po występie Wiśniowska-Basel ujawniła, że śpiewała z zapaleniem krtani, co kompletnie zaskoczyło Justynę Steczkowską. I to właśnie na nią postawiła trenerka.

"The Voice of Poland": Kim jest Monika Wiśniowska-Basel?

Podczas przesłuchań w ciemno Monika Wiśniowska-Basel wykonała utwór Aviciiego "Addicted To You", przekonując do siebie wszystkich trenerów. Zachwycona Grzeszczak zaraz po odwróceniu się zaczęła tańczyć na krześle. Ostatecznie uczestniczka trafił do drużyny Steczkowskiej.

Absolwentka Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Zbigniewa Czwojdy już pod koniec lat 90. zdobywała laury na polskich i zagranicznych festiwalach piosenki. W czwartej edycji "Idola" w Polsacie (2004 r.) dotarła do półfinału.

Z zespołem Coffee Break nagrała debiutancką płytę. Występuje również z m.in. Opole Gospel Choir, Soul City, a także Girls of Fire. Ten ostatni zespół tworzy razem z Martą Dzwonkowską (też jest w tej edycji "The Voice of Poland") i Martą Cholewą. W 2017 r. ukazała się ich pierwsza płyta "Siła kobiet".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL