Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice of Poland": Mateusz Wiśniewski kontra Kamila Kiecoń

Podczas drugiego odcinka etapu bitwy w "The Voice of Poland" na scenie zobaczymy m.in. Mateusza Wiśniewskiego oraz Kamilę Kiecoń.

Mateusz Wiśniewski i Kamila Kiecoń na scenie "The Voice of Poland"

Mateusz Wiśniewski podczas przesłuchań w ciemno wykonał utwór "Sen o Warszawie" Czesława Niemena i przekonał do siebie Andrzeja Piasecznego oraz Michała Szpaka. Najmłodszy stażem trener przekonał uczestnika tym, że kiedyś również wykonywał tą piosenkę na scenie talent show (było to w "X Factorze").

Reklama

Kamila Kiecoń na castingach pojawiła się ze swoim chłopakiem, Patrykiem Demkowskim, który nie przekonał do siebie trenerów. Więcej szczęścia miała uczestniczka, która odwróciła fotele Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka (zaśpiewała "Jesus To a Child" George'a Michaela).

W duecie Wiśniewski i Kiecoń zaśpiewają "Don't Dream It’s Over" z repertuaru Crowded House. Co ciekawe, jeżeli zasugerujemy się zapowiedzią, w której widzimy Jelenę Matulę oraz Abrahama Kennera III, to na drugim planie ich bitwy możemy zauważyć siedząca na gorącym krześle Wiśniewskiego, który został skradziony przez Tomsona i Barona. Wygląda więc na to, że z pojedynku zwycięsko wyjdzie Kiecoń.

Zobacz, jak wypadli w bitwie uczestnicy:

Bitwa pomiędzy Jeleną Matulą, a Abrahamem Kennerem III:INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | The Voice Of Poland