Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice of Poland": Martyna Pawłowska w pojedynku z Krzysztofem Płonką

W najbliższą sobotę (21 października) w "The Voice of Poland" dojdzie do kluczowych starć w etapie bitwy. Na scenie pojawią się m.in. Martyna Pawłowska oraz Krzysztof Płonka.

Martyna Pawłowska i Krzysztof Płonka w "The Voice of Poland"

W drugim etapie programu - bitwach - trenerzy łączą swoich podopiecznych w duety lub tria. Następnie po występie muszą wybrać tylko jednego zwycięzcę, natomiast przegrany lub przegrani mogą trafić do drużyny innego trenera, gdy ten dokona kradzieży (mogą zrobić to zaledwie trzy razy).

Reklama

Nie jest to jednak jednoznaczne z awansem do kolejnego etapu, gdyż aby tam się dostać, uczestnik musi zostać do końca bitew na tzw. gorących krzesłach. Trenerzy w swoich składach mogą mieć bowiem tylko jednego skradzionego wykonawcę.

Do pojedynku w ostatnim odcinku bitew staną m.in. Martyna Pawłowska oraz Krzysztof Płonka. W duecie uczestnicy wykonają przebój "Human" Rag'n'Bone Mana.

Martyna Pawłowska podczas przesłuchań w ciemno wykonała "Sign of The Times" i zachwyciła każdego z trenerów. To właśnie jej Andrzej Piaseczny ofiarował Fryderyka i obiecał, że gdy wybierze jego zespół, sprawi, że wkrótce i ona go otrzyma.

Krzysztof Płonka na castingach zaśpiewał natomiast "Treat You Better" Shawna Mendesa i przekonał do siebie Andrzeja Piasecznego i Michała Szpaka. To właśnie po tym, jak Płonka wybrał Piaska, drugi trener stwierdził, że go nienawidzi.

Zobacz występ Pawłowskiej i Płonki w "The Voice of Poland":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland | Andrzej Piaseczny