Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice of Poland": Margaret mówi, że nie jest gotowa

Margaret zaprzecza medialnym doniesieniom, że zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurorskim w nowej edycji "The Voice of Poland". Piosenkarka dostała wprawdzie taką propozycję, jednak odrzuciła ją, gdyż nie czuje się jeszcze kompetentna oceniać innych. "Jestem tu od niedawna, nie dałabym rady" - przyznaje 23-letnia wokalistka.

O tym, że Margaret zostanie nowym jurorem "The Voice of Poland" media spekulowały od tygodni. Wokalistka do tej pory nie odnosiła się do tych informacji.

Reklama

"Padła taka propozycja, to prawda" - przyznała piosenkarka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle. "Natomiast bycie trenerem to dla mnie jeszcze za wcześnie. Za mało się znam i powinnam skupić się na robieniu muzyki niż na zasiadaniu i osądzaniu innych. Jestem na początku kariery, dopiero wydałam płytę, więc w tym roku sobie odpuszczę. Natomiast to jest bardzo nobilitujące, że ktoś mi zaufał, pomyślał, że ta dziewczyna da radę" - opowiada wokalistka.

Margaret w poprzedniej edycji dwa razy wystąpiła gościnnie, śpiewając z uczestnikami show. Nie wyklucza, że jeśli w przyszłości producenci "The Voice of Poland" zaproponują jej ponownie bycie trenerem, to się zgodzi.

"Jeśli taka propozycja pojawi za jakieś dwie płyty albo za rok, to myślę, że będzie to bardziej odpowiedni czas. Jestem osobą, która bardzo dużo od siebie wymaga i nie umiałabym dziś tym osobom spojrzeć w oczy i nazwać siebie trenerką. Na tym etapie wszyscy byliby lepsi ode mnie, nie czułabym się odpowiedzialna za ich przyszłość, za to jak oni wystąpią" - mówi Margaret.

Po ostatniej edycji "The Voice of Poland" z programu odeszły jurorki Justyna SteczkowskaEdyta Górniak, a także współprowadząca program Magdalena Mielcarz. Choć show ponownie rusza już 7 marca, nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi piosenkarki. Wiadomo natomiast, że do ekipy prowadzących Tomasza Kammela i Macieja Musiała dołączy Halina Młynkowa. Oficjalnie w programie zostali tylko Baron i Tomson, bo swoją przygodę z "The Voice of Poland" zakończył także Marek Piekarczyk.

W mediach wśród kandydatów na nowych jurorów pojawiają się nazwiska m.in. Rafała Brzozowskiego, Roberta Gawlińskiego, Beaty Kozidrak czy Krzysztofa Cugowskiego.

Z kolei o Margaret spekuluje się, że może reprezentować Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Margaret | The Voice Of Poland