Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Krzysztof Iwaneczko doprowadził Edytę Górniak do łez

Uczestnik zachwycił jurorów podczas kolejnej tury przesłuchań. Najbardziej wzruszona występem była Edyta Górniak.

Krzysztof Iwaneczko zachwycił jurorów. Ma szansę na zwycięstwo

Iwaneczko postanowił wykonać utwór Dawida Podsiadły "Nieznajomy".  Dobór repertuaru musiał bardzo spodobać się jurorom, gdyż ci szybko zdecydowali się dać uczestnikowi kredyt zaufania.

Po chwili zastanowienia, komendę do naciskania przycisków kolegom dała Marysia Sadowska. Zaraz po niej odwrócili się Tomson i Baron oraz Andrzej Piaseczny. Edyta Górniak postanowiła jednak chwilę poczekać, widać było jednak, że raczej jest zadowolona z tego co słyszy.

Reklama

W końcu odwróciła się i ona, wcześniej wyrażając swój zachwyt. Na tym się jednak nie skończyło. Górniak była tak przejęta występem Krzysztofa, że wstała i ukryła twarz w rękach. Szybko okazało się, że wzruszenie dało o sobie znać i gwiazda najzwyczajniej w świecie się popłakała.

Występ Iwaneczki spodobał się również internautom, którzy występ uczestnika mogli zobaczyć jeszcze przed emisją programu:

"To się nazywa prawda w muzyce. Dlatego właśnie potrzebny jest program 'The Voice', żeby odkryć takiego Krzyska, który swoją prawdą kładzie na łopatki! Szacun Krzysiu!" - możemy przeczytać w komentarzach pod nagraniem z jego występem.

Warto odnotować, że Krzysztof Iwaneczko nie jest amatorem. W 2011 roku został laureatem festiwalu Wygraj Sukces 2011, a rok później triumfował na School&Jazz Festival 2012. Uczestnik studiuje również na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Ponadto jest on liderem projektu Pod Przykrywką, który powstał w 2013 roku, a także udziela głosu na koncertach z muzyką do serialu "Czas Honoru".

Wydaje się, że uczestnik może stać się jednym z faworytów programu i bez problemu dotrze do finałowych odcinków.

Zobacz jak poradził sobie Krzysztof Iwaneczko:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje