Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Kim jest Mariusz Szaban?

Po latach swoich sił na muzycznej scenie próbuje Mariusz Szaban, który zachwycił jurorów "The Voice of Poland".

Mariusz Szaban i Grzegorz Hyży w "The Voice of Poland"

Przypomnijmy, że uczestników "The Voice of Poland" oceniają Patrycja Markowska, Piotr Cugowski, Michał Szpak i Grzegorz Hyży.

Jako ostatni w sobotnim odcinku (22 września) wystąpił Mariusz Szaban, który ma na swoim koncie spore sukcesy na przełomie XX i XXI wieku (singel, debiutancka płyta, występ w Debiutach na Festiwalu w Opolu). Później nastąpił splot nieoczekiwanych zdarzeń (złe kontrakty, długi), upadek, depresja i praca za chlebem w Anglii. Jak sam przyznał, to przez muzykę rozsypało się jego życie, ale nie poddał się i po latach znów postanowił spróbować.

Reklama

Sprawdź tekst utworu "Jak natchnieni" w serwisie Teksciory.pl!

Podczas przesłuchań w ciemno 44-latek zaśpiewał utwór "Home" Michaela Buble w taki sposób, że fotele odwrócili wszyscy jurorzy. Okazało się, że Mariusza nie jest dla nich osobą nieznaną:

"Ja słuchałem tego pana 8 lat temu, kiedy zaczynałem śpiewać i grać, naprawdę!" - przyznał Grzegorz Hyży.

Piotr Cugowski nie krył zaskoczenia, gdy dowiedział się, że przed laty występował z wokalistą w duecie, po czym dodał: "Ja zaniemówiłem. Co ja mogę powiedzieć? Nie mam tutaj nic do dodania, to jest po prostu kompletny występ. Chciałbym z tobą pomuzykować".

"Na takie momenty się czeka. Zaśpiewałeś to i zagrałeś, to było pełne. Ja bym nie dodała ani dźwięku, nic bym nie odjęła. Jesteś poruszający, ja tego szukam w muzyce" - to Patrycja Markowska.

Hyży poprosił Mariusza o wspólne wykonanie piosenki, a pozostali trenerzy chętnie do nich dołączyli.

"Jestem bardzo szczęśliwy, że miałeś odwagę. Myślę, że cała twoja rodzina jest z ciebie dumna [na scenie u jego boku pojawiła się czwórka dzieci i ciężarna żona]" - podkreślił Cugowski i to do niego trafił Mario Szaban.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje