Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Karolina Robinson (Kay Ra) i "4 soboty (Dajcie mi spokój)". Posłuchaj piosenki i sprawdź tekst

Karolina Robinson wywołuje gorące emocje wśród widzów 12. edycji "The Voice of Poland". Podopieczna Marka Piekarczyka w sobotnim półfinale zaśpiewa m.in. piosenkę "4 soboty (Dajcie mi spokój)". Czy to wystarczy do awansu do finału?

Karolina Robinson i Tomasz Kammel w "The Voice of Poland"

Występy Karoliny Robinson w "The Voice of Poland" budzą emocje niemal od przesłuchań w ciemno. Z każdym występem ich przybywało, zwłaszcza, że krytyki uczestniczce nie szczędzili również sami trenerzy.

Podczas nokautu Robinson została dwukrotnie typowana do odpadnięcia przez Tomsona. W pierwszym odcinku na żywo uczestniczka awansowała do ćwierćfinału kosztem Karoliny Piątek, co wzbudziło ogromne zdziwienie wśród widzów.

Justyna Steczkowska radziła wokalistce sporo ćwiczyć. "Urokliwie zinterpretowałaś tę piosenkę. Masz modny głos. Ale nie zapomnij, że moda przemija, więc nadal trzeba ćwiczyć" - stwierdziła.

Reklama

Podczas drugiego live'a Marek Piekarczyk dla Robinson wybrał piosenkę sanah "Aniołom szepnij to" (sprawdź!). Trener nie krył emocji już na próbach, swojej podopiecznej wyznał, że niedawno zmarł mu przyjaciel (Wojtek Bytnar). Również podczas samego występu Piekarczyk miał łzy w oczach. "Głos Kay Ry jest bardzo przejmujący w tej piosence i to też jest bardzo wzruszająca piosenka w jej wykonaniu" - komentował wokalista grupy TSA.

Ponownie nie brakowało gorących komentarzy wśród trenerów, a także wśród widzów i internautów. Kay Ra awansowała do półfinału kosztem Anny Hnatowicz (zobacz!). Niektórzy komentujący pisali wprost o "kuriozalnej pomyłce" Piekarczyka, część broniła taką decyzję trenera.

"The Voice of Poland" - kiedy oglądać nowy odcinek?

W sobotnim półfinale uczestnicy zaśpiewają dwie piosenki: przygotowaną na potrzeby programu i cover. Do finału awansuje czterech najlepszych.

Karolina Robinson zaśpiewa m.in. piosenkę "4 soboty (Dajcie mi spokój)". Przy tekście (sprawdź!) pomagali jej Maurycy Żółtański (pracował z m.in. Luną i Julią Pośnik) i Martyna Malepszy.

Sprawdź tekst piosenki "4 soboty (Dajcie mi spokój)" w serwisie Tekściory.pl!

Karolina Robison, działająca pod pseudonimem Kay Ra, to początkująca wokalistka. Na swoim Facebooku napisała o sobie prosto - "śpiewam, coveruje i piszę swoje rzeczy". Na koncie ma własne wersje piosenek sanah, Mahalii i Amy Winehouse.

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje