Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Karolina Robinson chciała przerwać w połowie występu. Co zrobili trenerzy?

Karolina Robinson to jedna z uczestniczek, które zobaczymy podczas ostatnich przesłuchań w ciemno 12. sezonu "The Voice of Poland". Wokalistka w połowie występu będzie miała poważne problemy, a z odsieczą przyjdzie jej Tomson z Baronem.

 Karolina Robinson to jedna z uczestniczek, które zobaczymy  podczas ostatnich przesłuchań w ciemno 12. sezonu "The Voice of Poland". Wokalistka w połowie występu będzie miała poważne problemy, a z odsieczą przyjdzie jej Tomson z Baronem.
Karolina Robinson miała problemy podczas swojego występu. Jak z nich wybrnęła? /TVP

Karolina Robinson w "The Voice of Poland" wykonała piosenkę Mandy Moore "Have A Little Faith With Me" i szybko zauroczyła swoim głosem trenerów.

"Jezu, jak pięknie" - krzyknęła Justyna Steczkowska, po czym odwróciła fotel. Chwilę później zrobili Tomson z Baronem.

W tym momencie stojąca na scenie uczestniczka została z powodu zaskoczenia i onieśmielenia, zaczęła mieć problemy na scenie, pogubiła się w tekście,  a na krótką chwilę przestała śpiewać.

Robinson opanowała się po tym, jak Tomson z Baronem zaczęli pokazywać jej, aby pamiętała o oddechu i uspokoiła emocje. Wokalistka posłuchała rady i dokończyła utwór, a na koniec odwróciła dwa ostatnie fotele.

Reklama

Podczas jej występu doszło też do zablokowania jednego z trenerów.

Kim jest Karolina Robinson?

Karolina Robison, działająca pod pseudonimem Kay Ra, to początkująca wokalistka. Na swoim Facebooku napisała o sobie prosto - "śpiewam, coveruje i piszę swoje rzeczy".

Na koncie ma własne wersje piosenek Sanah, Mahalii i Amy Winehouse.

"W tę sobotę będziecie mogli zobaczyć mnie na scenie 'The Voice of Poland'! Oglądajcie i trzymajcie kciuki!" - napisała zapowiadając swój występ.


 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy