Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice Of Poland": Julia Stolpe i "Kiedy jak nie teraz". Posłuchaj piosenki i sprawdź tekst

"Kiedy jak nie teraz" - takie pytanie pewnie postawiła sobie Julia Stolpe, która przez kilka lat się zastanawiała nad wysłaniem swojego zgłoszenia do "The Voice of Poland". "Kiedy jak nie teraz" to także tytuł piosenki, którą zaśpiewała w sobotnim półfinale muzycznego show TVP.

Julia Stolpe w "The Voice of Poland"

Julia Stolpe (sprawdź!) w programie trafiła do drużyny Sylwii Grzeszczak. Do półfinału awansowała decyzją swojej trenerki, która wybrała ją kosztem Igora Kowalskiego (sprawdź!).

W poprzednim odcinku wykonała utwór "Hi Fi Superstar" Wandy i Bandy (sprawdź!). "Zaśpiewałaś absolutnie pod każdym względem. Ale mało tego. Pokazujesz kobietom, że można się spełniać. Nie każdy musi być gwiazdą, ale można śpiewać i czerpać z tego przyjemność" - komentowała Justyna Steczkowska.

Reklama

"The Voice of Poland" - piosenka Julii Stolpe

W sobotnim półfinale uczestnicy zaśpiewali dwie piosenki: przygotowaną na potrzeby programu i cover. Do finału awansowało czterech najlepszych.

Julia Stolpe wykonała m.in. utwór "Kiedy jak nie teraz" (sprawdź!). Współtwórcami nagrania są Juliusz Kamil i Michał Pietrzak, nadworni kompozytorzy dla uczestników "The Voice of Poland". Mają na koncie piosenki dla m.in. Krystiana Ochmana, Michała Szczygła czy Natalii Zastępy.

Sprawdź tekst piosenki "Kiedy jak nie teraz" w serwisie Tekściory.pl!

"The Voice of Poland": Kim jest Julia Stolpe?

Mieszkająca obecnie w Poznaniu wokalistka pochodzi z Kościana. Ukończyła studia na kierunku edukacja muzyczna z pedagogiką opiekuńczo - wychowawczą. Jest absolwentką Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu na kierunku aktor, piosenkarz scen muzycznych.W marcu tego roku Julia Stolpe wzięła udział w programie "Szansa na sukces" z piosenkami właśnie Czesława Niemena. Wykonała wówczas utwór "Płonąca stodoła", ale program wygrał Tomasz Bulzak.

Wokalistka od września 2006 roku związana jest z chrześcijańskim zespołem rockowym Pinokio Brothers. Współpracuje także z grupą Lumen, Poznańską Orkiestrą Rozrywkową, Smart Big Band i Orkiestrą Bardabusz.

Jako nauczycielka śpiewu przygotowywała uczestników konkursów telewizyjnych "X Factor", "Must Be The Music" czy "Mam talent". Teraz sama zdecydowała się wziąć udział w programie tego typu.

"Uczę tego co nosi poważnie brzmiącą nazwę 'emisja głosu', prawidłowej techniki śpiewu, prawidłowego oddechu, dykcji i intonacji ale także kształcę słuch oraz uczę moich uczniów interpretacji piosenki. Są oni przygotowywani również do pracy z mikrofonem oraz do śpiewania w zespole" - mówi o sobie Julia Stolpe.

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje