Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice Of Poland": Ile zarobi Edyta Górniak?

Producenci programu "The Voice Of Poland" zgodzili się na wygórowane żądania finansowe Edyty Górniak.

Jak podaje "Fakt", Edyta Górniak za udział w jednym odcinku "The Voice Of Poland" zarobi aż 20 tysięcy złotych. To o cztery tysiące więcej, niż podczas poprzedniej przygody gwiazdy z programem.

Reklama

Tabloid szybko podliczył, że za udział w nowej edycji "The Voice Of Poland" (18 odcinków) piosenkarka zgarnie aż 360 tysięcy złotych.

Jednocześnie producenci show wymogli na Edycie Górniak, by stroniła od scysji z Justyną Steczkowską. W środowisku krążą bowiem opinie, że jurorki "The Voice Of Poland" nie przepadają za sobą.

"Produkcja postawiła jej warunek: jeśli ma dostać podwyżkę, musi się ciepło wypowiadać o Jusi i stronić od konfliktów. Nie może dać po sobie poznać, że nie przepada za Steczkowską" - twierdzi informator "Faktu".

"TVP jest jednak misyjną telewizją i nie chcą budować oglądalności programu na skandalach. Boją się, że konflikt Justyny i Edyty źle zadziałałby na show" - czytamy.

"Fakt" zauważa, że już podczas wywiadu z jurorami "The Voice Of Poland" w programie "Pytanie na śniadanie" dało się zauważyć wzajemną niechęć gwiazd.

"Panie siedziały tak daleko od siebie, jak tylko się dało" - ocenia bulwarówka.

"Na wizji będą udawać wielką przyjaźń i będą gadać o tym, że Jusia robi chleb dla Edzi, co jest wielkim kłamstwem, bo Edyta jest na diecie bezglutenowej i nie je chleba" - twierdzi znajomy gwiazdy w rozmowie z "Faktem".

Edyta Górniak o Justynie Steczkowskiej

Źródło: X-news

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | 'The Voice of Poland'