Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Hiszpański akcent w programie. Kim jest Gisela Quiros Pardos?

Gisela Quiros Pardos pojawiła się w ostatnich przesłuchaniach do programu "The Voice of Poland". Młoda wokalistka pochodzi z Hiszpanii. Co o niej wiemy?

Gisela Quiros Pardos pojawiła się w ostatnich przesłuchaniach do programu "The Voice of Poland". Młoda wokalistka pochodzi z Hiszpanii. Co o niej wiemy?
Gisela Quiros Pardos na scenie "The Voice of Poland" /TVP/YouTube /TVP

Gisela Quiros Pardos wykonała utwór Leony Lewis "Bleeding Love" i odwróciła fotele Sylwii Grzeszczak i Marka Piekarczyka.

Wokalistka opowiedziała o tym, że do Polski przyjechała z Hiszpanii w ramach Erasmusa. Potem pokazała próbkę swojego talentu, śpiewając w ojczystym języku, a na trenerkę wybrała Sylwię Grzeszczak.

Na jej Instagramie można znaleźć m.in. hiszpański cover piosenki Grzeszczak "Prawda o nas". "Ona jest jedną z moich inspiracji, a ta piosenka wiele dla mnie znaczy. Z całym moim szacunkiem i dużą ilością miłości. Mam nadzieję, że wam się spodoba" - napisała pod nagraniem.

Reklama

Pardos już wcześniej występowała w telewizji. W styczniu tego roku młoda wokalistka pojawiła się w hiszpańskiej edycji programu "Mam Talent". Jej występ w rodzimej telewizji zdobył ponad milion wyświetleń na platformie YouTube.

Piosenkę zadedykowała babci, która walczy z demencją. Zdradziła, że babcia prosi ją, by jej śpiewała, ponieważ to pomaga jej w chorobie. Jeden z trenerów skomentował wtedy, że jej występ był jednym z najbardziej emocjonalnych występów w całej historii "Mam Talent". 

Gisela Quiros Pardos - kim jest uczestniczka "The Voice of Poland"

Gisela Quiros Pardos urodziła się  20 września 2002 roku. Pierwszą gitarę dostała, gdy miała 12 lat, od tego czasu się z nią nie rozstaje. Przed występem w "The Voice..." grywała akustyczne koncerty z gitarą, występując na weselach czy w restauracjach. 

Występuje także w Shows Barcelona - cyklu koncertów na ulicach Barcelony. Wraz z przyjaciółmi występuje także w Town Hall.

Gisela Quiros Pardos - rodzina. Kim są rodzice?

Pasja do muzyki narodziła się w Gisali m.in za sprawą rodziców. Tata młodej wokalistki pochodzi z Andaluzji, czyli terenu, na którym wciąż żywa jest tradycja flamenco. 19-latka uwielbia taniec i chętnie kultywuje tradycje kraju. 

Z kolei dzięki mamie Gisela interesuje się modą. Mama wokalistki jest stylistką, a Gisela często towarzyszy jej w trakcie pracy. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy