Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice of Poland": Faworyci przed odcinkami na żywo

"The Voice of Poland" wszedł w finałową fazę. 5 listopada ruszają odcinki na żywo, które wyłonią najlepszy głos polski. Kto jest faworytem talent show, a kto może być czarnym koniem?

Anna Karwan jest jedną z faworytek programu "The Voice of Poland"

Drużyna Natalii Kukulskiej - Anna Karwan i Damian Rybicki

Ekipa Kukulskiej wydaje się być najmocniejsza i najrówniejsza w całym programie. Liderką zespołu jest znana w branży muzycznej wokalistka Anna Karwan, która swój talent potwierdziła w każdym kolejny odcinku "Voice'a".

Reklama

Wydaje się, że Karwan nie zawiedzie w odcinkach na żywo, a pomocne może okazać się jej doświadczenie i obycie sceniczne. Inną sprawą jest poparcie wokalistki przez widzów. Karwan wokół siebie zgromadziła sporą grupkę fanów. Jednak pojawiają się również głosy, że uczestniczka zabiera miejsce innym talentom, mimo iż ma na swoim koncie już znaczące epizody muzyczne. Czy niechęć części publiki odbije się na jej pobycie w programie? Dowiemy się już wkrótce.

Sprawdź tekst utworu "Jestem kamieniem" w serwisie Teksciory.pl!

Oprócz Karwan w drużynie Kukulskiej warto zwrócić uwagę szczególnie na Damiana Rybickiego, bohatera podwójnego przesłuchania w ciemno. Trenerzy na castingu nie potrafili określić, czy mają do czynienia z chłopakiem, czy dziewczyną. Charakterystyczna barwa głosu jest atutem uczestnika i to właśnie ona sprawiła, ze Kukulska widziała wokalistę w swojej drużynie.

Pozostała dwójka uczestników  - Patryk Wasilewski i Olga Barej, mimo swoich równie sporych umiejętności, wydają się być na straconej pozycji w walce z Karwan i Rybickim.

Drużyna Andrzeja Piasecznego - Sami Harb i Anna Waśkiewicz / Mateusz Grędziński

W drużynie Piaska zdecydowanym faworytem do finału jest Sami Harb. Mający libańskie korzenia Amerykanin robi w programie furorę, a w zdobywaniu coraz większej liczby fanów nie przeszkadzają mu nawet komentarze, że zwycięzcą "The Voice of Poland" powinien być Polak.

Trudno natomiast wytypować drugiego najlepszego reprezentanta drużyny Piaska. Spore szanse mają bowiem Anna Waszkiewicz i Mateusz Grędziński. Uczestnik jeden z poprzednich edycji "The Voice of Poland" tym razem postanowił rozwijać swój talent u Piasecznego, a nie Tomsona i Barona. Trener obdarzył go kredytem zaufania (Grędziński zawiódł w bitwach, jednak przeszedł dalej). Waszkiewicz to natomiast również uczestniczka z wokalną przeszłością (od 16 lat działa pod pseudonimem Nuno), która z odcinka na odcinek wypada coraz lepiej.

Sprawdź tekst utworu "Love On The Brain" w serwisie Teksciory.pl!

Drużyna Tomsona i Barona - Tomasz Trzeszczyński i Marcelina Mróz

O ile w drużynie Piaska i Kukulskiej można mówić o kłopocie bogactwa, tak Tomson i Baron mają z tym pewien problem. Na zdecydowanego faworyta ich drużyny wyrasta metalowy wokalistka Tomasz Trzeszczyński, który mimo wielu niedociągnięć nadrabia swoją barwą głosu i charyzmą. Jego fani proszą natomiast, aby w końcu członkowie Afromental obsadzili go w mocnym, rockowym repertuarze.

Ciężko jest znaleźć innego członka drużyny, który może zbliżyć poziomem do Trzeszczyńskiego. Najbliżej wydaje się być Marcelina Mróz, która z odcinka na odcinek czyni ogromne postępy.

Sprawdź tekst utworu "Jesus He Knows Me" w serwisie Teksciory.pl!

Drużyna Marii Sadowskiej - Katarzyna Góras i Agnieszka Damrych

Jeszcze w gorszej sytuacji wydaje się być Maria Sadowska. Jej drużyna nie ma zdecydowanego faworyta. Spory talent kryje w sobie Katarzyna Góras, jednak nie wiadomo, jak młoda dziewczyna poradzi sobie na żywo. Oprócz niej warto zwrócić uwagę na Agnieszkę Damrych, która została skradziona z ekipy Natalii Kukulskiej.

Czarnym koniem może być natomiast Mateusz Guzowski, znany z "X Factora". O wiele cięższe zadanie czeka Ewelinę Przybyłę, która musi udowodnić, ze jej zwycięstwo w bitwie z Beata Spychalską nie było jednorazowym wyskokiem. Widzowie nadal twierdzą, że Sadowska popełniła poważny błąd, a Przybyła umie jedynie głośno krzyczeć.

Pierwsze decyzje trenerów i widzów już w sobotę (5 listopada) o godzinie 20.05. Gościem odcinka będzie wokalistka Anne-Marie.

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Next To Me" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama