Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice of Poland": Edyta Górniak chciała zerwać kontrakt!

Czy Edyta Górniak zostanie na kolejną edycję "The Voice of Poland"? W rozmowie z INTERIA.PL wokalistka nie wyklucza takiego scenariusza, choć skłania się raczej ku odejściu.

- Jeśli takie zaproszenie spłynęłoby na moje ręce, to naprawdę bardzo poważnie rozważałabym, żeby nie wziąć już udziału w takim programie - powiedziała nam Edyta Górniak tuż po zakończeniu półfinałowego odcinka trzeciej edycji "The Voice of Poland".

Reklama

- Dzisiaj uświadomiłam sobie, jak wiele fantastycznych osób nie miało szansy dojść do finału i wygrać tego kontraktu płytowego - zauważyła jurorka show.

- Albo muszę się nauczyć traktować takie programy mniej serio, albo po prostu nie brać udziału w programie, w którym ma się tak ogromny wpływ na życie ludzi. Jest to bardzo trudne, bardzo obciążające. W kilku momentach w tej edycji myślałam, że po prostu zerwę kontrakt, wstanę, wyjdę i nie podejmę decyzji, żeby zamknąć komuś drogę - zdradziła wokalistka.

Przypomnijmy, że do finału z drużyny Edyty Górniak dostała się Jagoda Kret, pokonując Olgę Jankowską - głównie za sprawą dokonanego przez Górniak podziału punktów, zdecydowanie na korzyść Jagody.

Wkrótce opublikujemy kolejne materiały z planu "The Voice of Poland"!

INTERIA.PL

Reklama