"The Voice of Poland": Doda odpowiada Edycie Górniak

"Wyrosłam już z odpowiadania na zaczepki" - tak Doda mówi o słowach Edyty Górniak, która nie wyobraża sobie z nią współpracy w "The Voice of Poland".

Edyta Górniak nie wyobraża sobie współpracy z Dodą

Coraz głośniej mówi się o powrocie programu "The Voice of Poland" na antenę TVP2. W związku z tym rozpoczęły się medialne spekulacje na temat obsady jury. Jesienią 2016 r. w siódmej edycji uczestników oceniali Natalia Kukulska, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz Baron i Tomson z grupy Afromental.

Reklama

Doda wielokrotnie była przymierzana do fotela jurora w najważniejszym muzycznym show TVP.

Przez pewien czas za swe kontrowersyjne zachowania i słowa wokalistka miała nawet zakaz wstępu do TVP i wydawało się, że szansa przepadła. Po zmianie prezesa telewizji (obecnie jest nim Jacek Kurski) Doda zaczęła odzyskiwać zaufanie nowych władz i coraz częściej pojawia się na antenie.

Doda była m.in. jedną z gwiazd niedawnego finału preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji, występowała również podczas Sylwestra z Dwójką w Zakopanem.

Sama Doda nie zaprzeczyła, czy dostała taką propozycję, dodając, że jej doświadczenie mogłoby się przydać w programie.

Jeśli wokalistka dostanie angaż przy show TVP2, będzie to oznaczało dalsze zmiany w jury. W rozmowie z "Faktem" Edyta Górniak zadeklarowała, że wtedy ona odeszłaby z programu. Wiadomo, że między obiema wokalistkami od dawna mocno iskrzy.

"Jeśli będzie tak, jak mówi prezes TVP, i Doda zostanie trenerem, to z bólem serca rozstanę się z programem. Nie mogę niestety pracować z kimś, kto mąci i psuje atmosferę. Jestem profesjonalistką i w pracy cenię sobie komfort i spokój" - stwierdziła Edyta Górniak, która była jurorką w trzeciej, piątej i szóstej serii.

Te słowa wokalistki w "Fakcie" skomentowała wywołana do tablicy Doda.

"Ileż ona może żyć w urojonym konflikcie? Po 30-stce mam inne priorytety. Edycie życzę wszystkiego dobrego. W prezencie wyślę jej moją nową płytę 'Riotka Tour', której premiera już w kwietniu".

"Absolutnie do nikogo się nie uprzedzam! Jeżeli miałabym zasiąść na fotelu jurora byłabym skupiona tylko na uczestnikach. W programach tego typu jury ma być tłem dla nowych talentów" - podkreśla Doda.

Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland | Edyta Górniak | Doda