Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice Of Poland": Dlaczego zaproszono Edytę Górniak?

Wokalistka Edyta Górniak zastanawia się nad przyczynami zaoferowania jej roli jurorki w telewizyjnym show "The Voice Of Poland". Czy producentom programu chodziło wyłącznie o medialny rozgłos związany z rzekomym konfliktem Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej?

Przypomnijmy, że w piątym sezonie "The Voice Of Poland" do składu jurorów powróciła Edyta Górniak. Bulwarowe media od razu podjęły temat rzekomego konfliktu piosenkarki z Justyną Steczkowską, inną jurorką show.

Sprawa zrobiła się na tyle poważna, że obie gwiazdy musiały komentować sprawę konfliktu w wywiadach przed premierą pierwszego odcinka "The Voice Of Poland". Jednocześnie rzekoma animozja pomiędzy Edytą Górniak i Justyną Steczkowską zapewniła programowi jakże potrzebny rozgłos.

Do sprawy postanowiła odnieść się Edyta Górniak, która na Facebooku zastanawia się nad powodami zaproszenie jej do programu i wyraża nadzieję, że nie stało się to właśnie z tak wątpliwych powodów.

"Ustawione pytania dziennikarzy i ustawione artykuły prasowe wyznaczają oczywistą intencję, ale mimo tak przyjętej strategii promocji, cały czas wierzę, że zaproszono moją osobę do muzycznego programu 'The Voice' z powodu Muzyki właśnie i dla uczestników" - napisała.

Reklama

"Cały czas wierzę, że Producentom chodziło o moją pasję, doświadczenie, wiedzę i merytorykę" - czytamy na profilu piosenkarki.

"Uwagę moją w całości ukierunkowuję na uczestników i mam nadzieję, że uwaga Mediów za tym kierunkiem również podąży" - pisze Edyta Górniak.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL