Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice of Poland": Czy Marianna Linde powinna odpaść z programu? Widzowie komentują

Odpadnięcie z "The Voice of Poland" Marianny Linde zaskoczyło widzów. Według nich Patrycja Markowska popełniła błąd.

Patrycja Markowska popełniła błąd przy wyborze drużyn do odcinków na żywo?


Reklama

Podczas nokautu skradziona z drużyny Michała Szpaka Marianna Linde wykonała utwór "Wariatka tańczy" Maryli Rodowicz (posłuchaj piosenki w serwisie Teksciory.pl!).

Córka gwiazdorskiej pary przez dwa kluczowe występy utrzymała swoje miejsce w składzie. Jednak po występie Gosi Pauki, Patrycja Markowska postanowiła pozbyć się uczestniczki z drużyny.

"Marianna ja jestem pewna, że i tak zrobisz swoje i będziesz wielką osobowością na polskiej scenie. Przepraszam dzisiaj za ten wybór, ale tu jest pokrewna dusza" - mówiła do Linde Markowska.

Ze zdaniem trenerki nie zgodziło się wielu widzów programu, którzy oczyma wyobraźni widzieli uczestniczkę w kolejnym etapie.

"Wypuścić taki diament z programu niedopuszczalne", "Patrycja bardzo mnie rozczarowała tym wyborem, zdecydowanie Marianna powinna zostać!",  "Szkoda, szkoda Marianny. Błąd Patrycji"- komentowali fani programu na Facebooku.

Kto powinien więc odpaść podczas nokautu zamiast Linde? Na pewno nie Gosia Pauka, która za swój występ zebrała mnóstwo pochwał. Pojawiły się opinie, że dużo mniej do zaprezentowania w odcinkach na żywo ma Dawid Dubajka. Co bardziej bezpośredni komentatorzy zasugerowali, że uczestnik przeszedł dalej, gdyż ma za sobą trudną historię (kontuzja sprawiła, że Dubajka porzucił karierę piłkarską).

Decyzja o pożegnaniu Marianny Linde, jak to często bywa, nie została jednak przyjęta jednogłośnie. Spora część widzów przyznawała, wprost, że uczestniczka ich irytowała i dobrze się stało, że Markowska podjęła taką decyzję. Dodatkowo gratulowali trenerce odwagi.

Czy Markowska podjęła dobrą decyzję, nie dowiemy się już nigdy. Trzeba się jednak z nią zgodzić, że Linde ma teraz o wiele więcej opcji na zrobienie kariery niż przed pojawieniem się w "The Voice of Poland". Już teraz mówi się o jej debiutanckiej płycie.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Marianna Linde