Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice of Poland": Czas na bitwy! Kto awansuje dalej?

8 października widzowie zobaczą uczestników "The Voice of Poland" w trakcie drugiego etapu programu - bitew. Kogo można uważać za faworyta?

Anna Karwan zachwyciła trenerów "The Voice of Poland"

Beata Spychalska

W programie wykonała utwór "When We Were Young" Adele i natychmiast została nazwana polską wersją znanej wokalistki. W swojej drużynie chcieli ją wszyscy trenerzy, a sama uczestniczka zdecydowała się na drużynę Marii Sadowskiej (nie przekonało ją nawet zaproszenie na drinka od Piasecznego).

Reklama

Sprawdź tekst "When We Were Young" w serwisie Teksciory.pl!

Katarzyna Góras

Znana z dziewiątej edycji "Must Be The Music" Katarzyna Góras w "The Voice" wykonała utwór "Running" Naughty Boya i Beyonce. Wokalistka ostatecznie zdecydowała się na dołączenie do drużyny Sadowskiej, mimo że w swojej ekipie chciała ją również Natalia Kukulska.

Justyna Gajczak

Trenerki oraz Piaseczny stoczyli również walkę o 21-letnią Justyną Gajczak, która w programie zaśpiewała utwór Natalii Przybysz "Nazywam się niebo". Uczestniczka również trafiła do ekipy Sadowskiej.

Anna Karwan

Znana w branży muzycznej Anna Karwan, która na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami w Polsce (Afromental, Matheo, Sofa, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Monika Brodka), zaśpiewała w programie "Purple Rain" Prince’a, czym zachwyciła wszystkim trenerów. Ostatecznie trafiła do Natalii Kukulskiej.

Sprawdź piosenkę "Purple Rain" w serwisie Teksciory.pl!

Olga Barej

Do drużyny Kukulskiej trafiła również znana z "X Factora", modelka Olga Barej, która zaśpiewała utwór Arethy Franklin (w oryginale wykonany przez Dionne Warwick) "I Say a Little Prayer".

Sprawdź tekst piosenki "I Say a Little Prayer" w serwisie Teksciory.pl!

Sami Harb

Już w pierwszych odcinkach ogromne wrażenie na trenerach zrobił nauczyciel angielskiego Sami Harb. Jego wykonanie "Love On The Brain" zachwyciło również internautów, którzy uznają go za jednego z faworytów do zwycięstwa w programie.

Olga Przybysz

Uczestniczka, która wykonała utwór Adele "When We Were Young", zainteresowała Marię Sadowską i Andrzeja Piasecznego (trafiła do jego drużyny). Siostra młodej wokalistki, Sylwii Przybysz, będzie starała się udowodnić, że ma równie dużo talentu.

Mateusz Grędziński

O ile Beata Spychalska nazwana została polską Adele, tak Mateusz Grędziński już teraz otrzymał łatkę polskiego Justina Timberlake’a. W programie wykonał natomiast utwór The Weeknd "Can’t Feel My Face" i trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego.

Sprawdź tekst piosenki "Can’t Feel My Face" w serwisie Teksciory.pl!

Adam Stachowiak

Do zespołu Tomsona i Barona Adam Stachowiak trafił po wykonaniu utworu "Gravity" Sary Bareilles. Jednak wszystkich zachwycił autorską kompozycją "Mamo", dedykowaną zmarłej matce. Uczestnik ma za sobą interesującą przeszłość muzyczną (nagrał płytę jako czterolatek) i teraz będzie mógł udowodnić swój talent.

Sprawdź tekst piosenki "Mamo" w serwisie Teksciory.pl!

Tomasz Treszczyński

Wokalista metalowego zespołu ThermiT zaprezentował utwór Genesis "Jesus He Knows Me" i przekonał wszystkich trenerów. Wybrał Tomsona i Barona, chociaż Sadowska flirtowała z uczestnikiem na scenie.

INTERIA.PL

Reklama