Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Bartosz Madej i "Moje serce". Posłuchaj piosenki i sprawdź tekst

"Moje serce" to tytuł piosenki, którą Bartosz Madej z drużyny Marka Piekarczyka wykonał w sobotnim półfinale "The Voice of Poland". Jak wypadł ulubieniec widzów?

Bartosz Madej w "The Voice of Poland"

Bartosz Madej przekonał do siebie widzów i trenerów kilkakrotnie, ale bez wątpienie jego najlepszym występem był ten z pierwszego odcinka na żywo, kiedy wykonał "Obławę" Jacka Kaczmarskiego (sprawdź!).

"Naprawdę wow. Z tej strony jeszcze cię nie znałem i bardzo się cieszę, że cię poznałem. Stary, tak to się robi" - komentował Tomson. Równie zachwycona i zaskoczona była też Justyna Steczkowska.

"The Voice of Poland" - piosenka Bartosza Madeja

W sobotnim półfinale uczestnicy zaśpiewali dwie piosenki: przygotowaną na potrzeby programu i cover. Do finału awansowało czterech najlepszych.

Reklama

Bartosz Madej zaprezentował przed trenerami i widzami utwór "Moje serce", do którego sam napisał tekst i muzykę. Producentem nagrania został Maciej Wasio. Muzycznie wsparli go również: Radek Owczarz (perkusja), Bartek Mieszkuniec (gitara) oraz Ula Mieszkuniec (chórki). Sprawdź tekst!

"The Voice of Poland": Kim jest Bartosz Madej?

Bartosz Madej ukończył Szkołę Aktorską im. Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Jest "chłopakiem z gitarą" i samoukiem, który przez lata eksperymentów wyrobił sobie unikalny styl inspirowany gitarzystami takimi jak Tommy Emmanuel, Igor Presnyakov czy Gary Clark Jr. Grywa solowe koncerty w ulubionych lokalach na Starym Mieście w Warszawie, stolica to jego rodzinne miasto.

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje