Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice Of Poland 12": Tego nie zobaczyli widzowie TVP! [WIDEO]

W pierwszym odcinku nowej serii "The Voice Of Poland" nie brakowało wzruszeń i emocji, ale jak się okazuje nie wszystko zostało pokazane podczas emisji programu. Opublikowano właśnie krótkie wideo zza kulis.

W pierwszym odcinku nowej serii "The Voice Of Poland" nie brakowało wzruszeń i emocji, ale jak się okazuje nie wszystko zostało pokazane podczas emisji programu. Opublikowano właśnie krótkie wideo zza kulis.
Zobacz zakulisowe wideo z "The Voice Of Poland" /Pawel Wodzynski /East News

W 12. edycji "The Voice of Poland" możemy zobaczyć mocno zmieniony skład trenerów. Z programem pożegnali się Michał Szpak, Edyta Górniak i Urszula Dudziak, a na ich miejsce pojawili się Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk i Sylwia Grzeszczak. Skład uzupełniają Baron i Tomson z grupy Afromental, którzy oceniają uczestników od drugiej edycji (z przerwą na dziewiątą serię).

Dla Piekarczyka i Steczkowskiej jest to powrót do show TVP2 - pierwszy zasiadał w czerwonym fotelu od drugiej do piątej edycji, a wokalistka pojawiła się w drugiej, czwartej i piątej odsłonie.

Reklama

The Voice Of Poland: Co działo się za kulisami?

Na Facebooku programu pojawiło się wideo ukazujące kulisy programu. Widzimy w nich jurorów wchodzących do studia oraz przygotowujących się uczestników. Na końcu jury zapewnia, że z wszystkich świeżutkich gwiazd, które przychodzą do programu i będą się starać, zrobią "brylanciki".

The Voice of Poland: Emocje w pierwszym odcinku

W pierwszy odcinku nowa jurorka, Sylwia Grzeszczak zalała się łzami ze wzruszenia. 

"Nikt mnie nie widział, jak płaczę w telewizji" - powiedziała autorka  "Tamta dziewczyna", "Małe rzeczy", "Sen o przyszłości", "Pożyczony".

Jak się okazuje utwór "Rysunek na szkle" (sprawdź!) z repertuaru zmarłego w kwietniu Krzysztofa Krawczyka, który zaśpiewała jedna z uczestniczek, jest niezwykle ważny w życiu nowej trenerki.

"Zaśpiewałaś piosenkę, którą usłyszałam pierwszy raz wiele lat temu, kiedy miałam pięć lat i brałam udział w programie 'Od przedszkola do Opola'. Śpiewaliśmy wszyscy piosenki Krzysztofa Krawczyka. Życzę ci, żebyś miała przy sobie takich artystów, trafiła do trenerów, którzy również przekażą ci taką emocję, jaką przekazał mi wtedy tamten trener czyli Krzysztof, od której, nawet po latach, popłynie ci łza..." - mówiła Grzeszczak.

Zapłakaną trenerkę pocieszała bardziej doświadczona koleżanka - Justyna Steczkowska.

"Sylwunia moja kochana. Twoja łza jest cenniejsza niż złoto. Takie wzruszenia w programie to jest to, co wszyscy kochamy" - mówiła Steczkowska.

"The Voice of Poland 12" - kiedy kolejny odcinek?

Na nowy sezon programu musieliśmy czekać rok. Nagrodą w programie jest kontrakt płytowy, tytuł "najlepszego głosu w Polsce" oraz 50 tysięcy złotych. Drugi odcinek 12. edycji rozpocznie się w sobotę, 18 września o godz. 20.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL