Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice Of Poland 12": Sylwia Grzeszczak zalała się łzami. Co się stało? [WIDEO]

W pierwszym odcinku nowej serii "The Voice of Poland" nie zabraknie emocji i wielkich wzruszeń. Podczas występu jednej z uczestniczek, nowa trenerka Sylwia Grzeszczak nie mogła ukryć łez. Co doprowadziło ją do płaczu?

W pierwszym odcinku nowej serii "The Voice of Poland" nie zabraknie emocji i wielkich wzruszeń. Podczas występu jednej z uczestniczek, nowa trenerka Sylwia Grzeszczak nie mogła ukryć łez. Co doprowadziło ją do płaczu?
Zapłakana Sylwia Grzeszczak w "The Voice of Poland" /TVP

W 12. edycji "The Voice of Poland" zobaczymy mocno zmieniony skład trenerów. Z programem pożegnali się Michał Szpak, Edyta Górniak i Urszula Dudziak, a na ich miejsce pojawią się Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk i Sylwia Grzeszczak. Skład uzupełniają Baron i Tomson z grupy Afromental, którzy oceniają uczestników od drugiej edycji (z przerwą na dziewiątą serię).

Dla Piekarczyka i Steczkowskiej jest to powrót do show TVP2 - pierwszy zasiadał w czerwonym fotelu od drugiej do piątej edycji, a wokalistka pojawiła się w drugiej, czwartej i piątej odsłonie.

Reklama

"The Voice of Poland" - kim jest Sylwia Grzeszczak?

Całkowitą nowicjuszką w tym gronie jest Sylwia Grzeszczak, znana z przebojów "Tamta dziewczyna", "Małe rzeczy", "Sen o przyszłości", "Pożyczony" i "Księżniczka".

To właśnie ona już w pierwszym odcinku castingowym ze wzruszenia zalała się łzami.

"Nikt mnie nie widział, jak płaczę w telewizji" - powiedziała ocierając łzy Sylwia Grzeszczak.

Jak się okazuje utwór "Rysunek na szkle" z repertuaru zmarłego w kwietniu Krzysztofa Krawczyka, który zaśpiewała jedna z uczestniczek, jest niezwykle ważny w życiu nowej trenerki.

"Zaśpiewałaś piosenkę, którą usłyszałam pierwszy raz wiele lat temu, kiedy miałam pięć lat i brałam udział w programie 'Od przedszkola do Opola'. Śpiewaliśmy wszyscy piosenki Krzysztofa Krawczyka. Życzę ci, żebyś miała przy sobie takich artystów, trafiła do trenerów, którzy również przekażą ci taką emocję, jaką przekazał mi wtedy tamten trener czyli Krzysztof, od której, nawet po latach, popłynie ci łza..." - mówiła Grzeszczak.

Zapłakaną trenerkę pocieszała bardziej doświadczona koleżanka - Justyna Steczkowska.

"Sylwunia moja kochana. Twoja łza jest cenniejsza niż złoto. Takie wzruszenia w programie to jest to, co wszyscy kochamy" - mówiła Steczkowska.

"The Voice of Poland 12" - kiedy pierwszy odcinek?

Na nowy sezon programu musieliśmy czekać rok. Nagrodą w programie jest kontrakt płytowy, tytuł "najlepszego głosu w Polsce" oraz 50 tysięcy złotych. Premierowy odcinek 12. edycji rozpocznie się w sobotę, 11 września o godz. 20.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL