Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice Of Poland 12": Kim jest Karolina Szczurowska? Pamiętają ją widzowie "The Voice Kids" [AKTUALIZACJA]

25 września w "The Voice of Poland" pojawiła się Karo Szczurowska. 18-letnia wokalistka wcześniej zachwyciła swoim talentem widzów pierwszej edycji "The Voice Kids". Była wówczas częścią drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

25 września w "The Voice of Poland" pojawiła się Karo Szczurowska. 18-letnia wokalistka wcześniej zachwyciła swoim talentem widzów pierwszej edycji "The Voice Kids". Była wówczas częścią drużyny Dawida Kwiatkowskiego.
Karo Szczurowska i Dawid Kwiatkowski w "The Voice Kids" /Jan Bogacz/TVP /East News

W 12. edycji "The Voice of Poland" możemy zobaczyć mocno zmieniony skład trenerów. Z programem pożegnali się Michał Szpak, Edyta Górniak i Urszula Dudziak, a na ich miejsce pojawili się Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk i Sylwia Grzeszczak. Skład uzupełniają Baron i Tomson z grupy Afromental, którzy oceniają uczestników od drugiej edycji (z przerwą na dziewiątą serię).

Dla Piekarczyka i Steczkowskiej jest to powrót do show TVP2 - pierwszy zasiadał w czerwonym fotelu od drugiej do piątej edycji, a wokalistka pojawiła się w drugiej, czwartej i piątej odsłonie.

Reklama

Karolina Szczurowska w "The Voice of Poland". Kuriozalna wpadka Tomsona i Barona

W sobotnim odcinku castingowym jedną z uczestniczek była Karolina Szczurowska.

Na scenie wykonała utwór Taylor Swift "Never Grow Up" (sprawdź!). Szybko na młodej wokalistce poznał się Marek Piekarczyk, nieco więcej czasu potrzebowali Tomson i Baron oraz Sylwia Grzeszczak. Trenerzy nie zdążyli jednak na czas przycisnąć "grzybków" i ostatecznie Piekarczyk mógł cieszyć się z przygarnięcia uczestniczki bez żadnej rywalizacji.

Tomson z Baronem tłumaczyli potem swoją decyzję i zarzekali się, że chcieli odwrócić fotel. "12 kamer widziało, że nie zdążyliśmy" - mówił jeden z trenerów. Grzeszczak dodała, że zapatrzyła się na członków Afromental i też nie zdążyła podjąć decyzji.

"Odróżniaj prawdę od bajery" - podsumował całe zamieszanie Marek Piekarczyk.

Komentujący odcinek internauci nie mogli natomiast uwierzyć, że Tomson z Baronem nie pamiętali uczestniczki, z którą mieli do czynienia w przeszłości w innym talent show TVP.

"The Voice of Poland" - kim jest Karo Szczurowska?

Widzowie Karolinę Szczurowską mogą pamiętać ją z pierwszej edycji "The Voice Kids". W ekipie Dawida Kwiatkowskiego odpadła wówczas tuż przed finałem.

"Kolejna nowa przygoda w moim życiu" - informuje 18-letnia wokalistka przed występem w "The Voice of Poland".

Na początku tego roku wydała swój debiutancki album zatytułowany po prostu "Karo Szczurowska".

Za produkcję płyty odpowiadał Grzegorz Stasiuk, znany ze współpracy m.in. z Maciejem Maleńczukiem i Jackiem Wójcickim. Na płycie znalazły się kompozycje i teksty zarówno Karo jak i wspomnianego Grzegorza Stasiuka, Pauliny Romaniuk czy Aleksandry Dzierżawskiej.

"Ta płyta to opis i zbiór wszystkich moich myśli, które udało mi się przelać na papier. Teraz moim największym marzeniem jest to, aby w jakiś sposób słuchacz odnalazł w tym siebie" - mówiła przed premierą Karo Szczurowska.

Z tego wydawnictwa pochodzą m.in. utwory "Czekam na znak", "Poranna" (duet z Antkiem Smykiewiczem), świąteczna piosenka "Jestem tu dla ciebie" (z Alicją Sękowską) i "Uciekaj".

Karo Szczurowska gra na skrzypcach i fortepianie. Uczy się w Krakowie w liceum ogólnokształcącym i marzy o tym, aby ukończyć studia medyczne, ale jednocześnie jej największym marzeniem jest to, aby spełniać się muzycznie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL