Reklama

The Voice Of Poland

Niesprawiedliwa "bitwa" w "The Voice Of Poland"?

Podczas najbliższego odcinka "The Voice Of Poland" zamiast pojedynku dwóch uczestników zobaczymy walkę duetu sióstr z solistką. "To niesprawiedliwe w stosunku do innych uczestników" - tak wspólny udział sióstr Kasi i Gosi Hybiak w programie oceniają niektórzy internauci.

W sobotę (26 października) zobaczymy ostatnie "bitwy" trzeciej edycji "The Voice Of Poland". W odcinku zobaczymy ostatnich uczestników zestawionych w pary, którzy będą walczyć o przejście do kolejnego etapu - "Nokatu".

Reklama

W jednej z "bitew" na ringu staną aż trzy wokalistki. Magdalena Banasiuk zmierzy się z Kasią i Gosią Hybiak.

"Jak poradzi sobie w starciu z aż dwiema rywalkami? Czy siła sióstr okaże się wystarczająca, aby pozostać w programie?" - zastanawiają się producenci show.

Co ciekawe, pod wideo zapowiadającym pojedynek sióstr Hybiak z Magdaleną Banasiuk pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Internauci uważają, że zestawienie "dwóch na jedną" jest niesprawiedliwe.

"Nie jest łatwo być samemu przeciwko dwójce przeciwników, duet powinien w ogóle nie występować w tym programie. To jest 'The Voice", a nie 'The Voices'" - oburza się jedna z internautek.

"Jak można ustawić taką bitwę...? Takiego trio nie da się rozstrzygnąć" - czytamy pod wideo.

"Siostry Hybiak mają wspólny głos? Bo wydawało mi się, że program nosi nazwę 'The Voice', a nie 'The Voices'..." - to kolejny krytyczny komentarz.

"Nie dla duetów i zespołów w 'The Voice'! To nie 'X Factor'" - apeluje inny internauta.

"Według mnie to jest niesprawiedliwe w stosunku do innych uczestników. (...) Wiadomo, że mają przewagę, bo się wspierają głosami cały czas" - czytamy.

INTERIA.PL

Reklama