Reklama

The Voice Of Poland

Margaret i Kamil Bednarek po pierwszych odcinkach "The Voice of Poland". Jak wypadli?

Jedną z największych zagadek pierwszych odcinków "The Voice of Poland", było to, jak poradzą sobie niedoświadczeni trenerzy - Kamil Bednarek oraz Margaret. O ile wokalista otrzymał sporo pozytywnych komentarzy, tak niektórzy nie mogą zaakceptować młodej piosenkarki na stanowisku trenera.

Margaret nie radzi sobie w "The Voice of Poland"

Przypomnijmy, że w tym sezonie doszło do sporych roszad na fotelach trenerskich w "The Voice of Poland". Jedynym jurorem z poprzedniej edycji jest Michał Szpak. Do programu po roku przerwy wrócili Tomson i Baron.

Reklama

W zupełnie nowej roli odnaleźć musieli się: Kamil Bednarek oraz Margaret. I zdaniem widzów jako trener poradził sobie jedynie ten pierwszy. Wokalistka została natomiast ostro skrytykowana za nieodnalezienie się w show.

"Margaret by się mogła uczyć od niektórych uczestników wokalu. Przeanalizowaliście jej występy na żywo?", "Margaret to niewypał", "Margaret jak bidulka taka. To nie miejsce dla niej. Zbyt małe doświadczenie".

Posłuchaj nowej piosenki Margaret "Ej chłopaku"!

"Zupełnie nie rozumiem, co Margaret robi w składzie jury. Przecież ona kompletnie nie potrafi śpiewać. Aż uszy puchną" - to tylko niektóre komentarze pod adresem Margaret.

"Kamil Bednarek to strzał w 10, świetny chłopak", "Kamil niesamowicie wyluzowany ale i konkretny, świetny debiut, najlepszy jak do tej pory", "Kamil jest cudowny, najlepszy trener; widać, że bardzo mu zależy" - możemy przeczytać pod postami "The Voice of Poland".

Widzowie mocno odczuli też brak Piotra Cugowskiego w składzie programu, który według nich był najlepszym i najbardziej merytorycznym trenerem poprzedniej edycji.

Kolejne trzy odcinki "The Voice of Poland" zostaną wyemitowane na antenie TVP2 w sobotę 14 września.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Margaret | Bednarek | The Voice Of Poland