Reklama

The Voice Of Poland

Julia Honkisz odpadła z "The Voice of Poland". "Jesteśmy matołami"

Mnóstwo emocji wzbudził występ Julii Honkisz w "The Voice of Poland", która nie awansowała do etapu bitew. Trenerzy sami nie potrafili zrozumieć swojej decyzji, wprost przyznając, że popełnili fatalny błąd.

Trenerzy "The Voice of Poland" pożałowali swojej decyzji

Pochodząca z Tarnowa Julia Honkisz stanęła przed trenerami i zaśpiewała utwór Rihanny i Mikky Ekko "Stay" (posłuchaj piosenki w serwisie Teksciory.pl!). Mimo zachwytów nikt jednak nie odwrócił swojego fotela w trakcie występu i uczestniczka odpadła z programu.

Reklama

Chwilę po tym, gdy do trenerów dotarło, co zrobili, zapanowała konsternacja. Michał Szpak chciał schować się pod fotel, Grzegorz Hyży nerwowo zaczął wciskać przycisk, a Patrycja Markowska stwierdziła "jesteśmy po prostu matołami".

Troje trenerów natychmiast postanowiło udać się za kulisy i przeprosić uczestniczkę za to, że nie odwrócili swoich foteli. "Muszę przyznać, że to troszkę wstyd, że się nie odwróciliśmy" - stwierdził Hyży.

Rozczarowania decyzją trenerów nie kryli również komentujący program. "Nie rozumiem czemu się nie odwrócili", "Jeden z lepszych występów tej edycji wielka szkoda, ze nie przeszła dalej" - można przeczytać w sieci pod występem Honkisz.

To zresztą nie pierwszy moment tej edycji, kiedy to trenerzy żałują swoich decyzji. Jurorzy kilkakrotnie mieli mniejsze lub większe wątpliwości, czy postąpili słusznie nie obracając swoich foteli.

Tym razem jednak całe grono trenerskie zgodnie stwierdziło, że popełniło fatalny błąd.


INTERIA.PL

Reklama