Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

Bartosz Madej wygra "The Voice of Poland"? Jest objawieniem programu

Mimo że nikt na niego nie stawiał, Bartosz Madej, po kilku świetnych występach, awansował do finału "The Voice of Poland". Czy będzie największą niespodzianką show?

Bartosz Madej w towarzystwie trenera Marka PIekarczyka

Bartosz Madej podczas przesłuchań w ciemno, akompaniując sobie na gitarze, zaśpiewał "Nights In White Satin". Jego wykonanie spodobało się Justynie Steczkowskiej i Markowi Piekarczykowi. W duecie z tą pierwszą wykonał jeszcze fragment utworu Seweryna Krajewskiego "Każdy swoje 10 minut ma". Madej wybrał jednak Piekarczyka.

Podczas bitew Madej zmierzył się z Janem Majewski. W duecie wykonali przebój Dire Straits "Walk of Life" (sprawdź!).

Reklama

Marek Piekarczyk dokonał zaskakującego wyboru i postawił na Bartosz Madeja. W ostatniej chwili Jana Majewskiego uratowała Justyna Steczkowska. Majewski odpadł jednak jeszcze przed odcinkami na żywo.

Podczas nokautu Madej był jednym z pewniaków w swojej drużynie. Uczestnik wykonał w tym etapie programu utwór Boba Dylana "Like a Rolling Stone".

Bartosz Madej śpiewa Kaczmarskiego i sprawia niespodziankę

Największym zaskoczeniem był występ uczestnika w pierwszym odcinku na żywo, kiedy to wykonał piosenkę Jacka Kaczmarskiego "Obława" (sprawdź!).  "Naprawdę wow. Z tej strony jeszcze cię nie znałem i bardzo się cieszę, że cię poznałem. Stary, tak to się robi" - komentował Tomson. Równie zachwycona i zaskoczona była też Justyna Steczkowska.

Do ćwierćfinału i do półfinału Madej przechodził dzięki głosom widzów. W przedostatnim odcinku show zaprezentował przed trenerami i widzami utwór "Moje serce", do którego sam napisał tekst i muzykę. Producentem nagrania został Maciej Wasio. Muzycznie wsparli go również: Radek Owczarz (perkusja), Bartek Mieszkuniec (gitara) oraz Ula Mieszkuniec (chórki). Sprawdź tekst!

Kim jest Bartosz Madej?

Bartosz Madej ukończył Szkołę Aktorską im. Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Jest "chłopakiem z gitarą" i samoukiem, który przez lata eksperymentów wyrobił sobie unikalny styl inspirowany gitarzystami takimi jak Tommy Emmanuel, Igor Presnyakov czy Gary Clark Jr. Grywa solowe koncerty w ulubionych lokalach na Starym Mieście w Warszawie, stolica to jego rodzinne miasto.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje