Reklama

The Voice Senior

Widzowie zachwyceni pierwszymi odcinkami "The Voice Senior". "Odkrycie roku"

7 grudnia widzowie TVP2 mogli obejrzeć dwa pierwsze odcinki "The Voice Senior". Po starcie nowego formatu w sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat samego show, jurorów oraz jego uczestników.

7 grudnia widzowie TVP2 mogli obejrzeć dwa pierwsze odcinki "The Voice Senior". Po starcie nowego formatu w sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat samego show, jurorów oraz jego uczestników.
"The Voice Senior" oczarowało widzów TVP /Natasza Młudzik /TVP


Po sukcesach "The Voice of Poland" i "The Voice Kids", Telewizja Polska zdecydowała się postawić na seniorów. W nowym show TVP na scenie pojawiają się muzykalne osoby po 60. roku życia.

Uczestnicy walczą o tytuł najlepszego głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Ich występy ocenią legendy polskiej muzyki - Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny.

Reklama

Podczas pierwszych dwóch odcinków na scenie zobaczyliśmy m.in.: emerytowanego górnika, taksówkarza z ponad 30-letnim stażem czy byłą pracownicę laboratorium. Wszystkich łączy miłość do muzyki i fakt, że dopiero niedawno znaleźli w sobie odwagę, aby muzyka zajęła pierwsze miejsce w życiu.

W trakcie emisji programu i krótko po nim, w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat programu. Trudno było znaleźć na jego temat jakąkolwiek negatywną opinię.

Komplementowano niemal każdy element show - od jurorów poprzez uczestników aż do drugoplanowych bohaterów, takich jak Janina "Nina" Busk (znana z "Sanatorium miłości") i Marek Wrzyszcz (otwierający drzwi uczestnikom i podający im mikrofon).

Oto kilka opinii na temat nowego widowiska TVP:

"Wspaniały program, wzruszyłam się dziś nie jeden raz, to cudowne, że ci ludzie maja szanse na pokazanie swojej pasji i chcą się nią z nami dzielić".

"Ten program jest cudowny, pokazuje, że nie ma znaczenia, ile lat się ma, można spełniać marzenia, być sobą i robić co się chce, to motywujące i wspaniałe".

"Dobra, stwierdzam, że ten program to odkrycie roku i proszę niech robią tego dalsze edycje"

"Jakie ciepło rozlewa się w sercu na widok tych starszych, doświadczonych życiem ludzi, którzy przyszli do 'The Voice Senior' spełnić swoje marzenia. Bardzo im wszystkim kibicuję!"

"Pani Alicja Majewska to jest tak cudowna osoba, jest taka skromna, delikatna, kobieca, ma taki głos i tyle emocji umie przekazać muzyką chciałabym być taka w jej wieku".

"’The Voice Senior’ jest o tyle wspaniałe, że poza cudownymi głosami, ci ludzie mają mnóstwo anegdot i niesamowitych historii do opowiedzenia. Zakochałam się".

Głos po pierwszych odcinkach zabrał też Jacek Kurski, prezes TVP.

"Piękni ludzie, prawdziwe historie i emocje. Nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń, na miłość i odzyskanie radości życia. Dziękuję" - napisał, publikując przy okazji pomiar oglądalności od Netii (4,4 mln widzów).

"The Voice Senior" transmitowany będzie do końca tego roku. Finał show odbędzie się 28 grudnia. Następnie TVP zaplanowało emisję trzeciej edycji "The Voice Kids".