Reklama

The Voice Senior

"The Voice Senior": Witold Paszt razem z wnuczką. "Najsłodsze wsparcie na świecie"

Tuż przed sobotnim półfinałem "The Voice Senior" znany z grupy VOX trener Witold Paszt pokazał zdjęcie z planu. Kto towarzyszył mu w czerwonym fotelu?

Witold Paszt jest jednym z trenerów "The Voice Senior"

"The Voice Senior" dotarł do etapu półfinału. W sobotnim odcinku 24 uczestników (po sześcioro z drużyny każdego trenera) walczyło o awans do wielkiego finału.

Po muzycznych występach Alicja Majewska, Maryla Rodowicz, Witold Paszt oraz Piotr Cugowski ze swoich drużyn wybrali dwoje uczestników, którzy za tydzień będą walczyli o tytuł Najlepszego Głosu Seniorów w Polsce oraz 50 tysięcy złotych.

"The Voice Senior" - kiedy następny odcinek?

Przed premierą półfinałowego odcinka Witold Paszt wrzucił zdjęcie z planu. W czerwonym fotelu towarzyszyła mu wnuczka.

"Przygotowania do półfinału trwają. A ja i moja #drużynawitolda ma najsłodsze wsparcie na świecie, które solidnie zaniża nam tu w studiu średnią wieku" - napisał 68-letni wokalista na Instagramie.

Reklama

Witold Paszt przez prawie 50 lat był żoną Marty, która zmarła w lutym 2018 r. Ma dwie dorosłe córki: Natalię (zawodowo zajmuje się interesami grupy VOX jako menedżerka) i Aleksandrę. To właśnie Natalia jest mamą niespełna 2-letniej Nadii, która pojawiła się na planie "The Voice Senior". Z kolei Aleksandra jest mamą Maćka.

"The Voice Senior" - kto wystąpił w półfinale?

O awans do finału z drużyny Witolda Paszta rywalizowali Halina Kaszubowska, Danuta Majkut, Krzysztof Prusik, Roman Rosiński, Ewa Sikocińska-Gacka oraz Kwartet lepiej późno niż wcale.