Reklama

The Voice Senior

Roman Rosiński w "The Voice Senior". Opowiedział przykrą historię ze swojego życia

Występ Romana Rosińskiego w "The Voice Senior" wzruszył trenerów oraz publiczność. Wszystko ze względu na smutną przeszłość uczestnika.

Roman Rosiński w "The Voice Senior"

Roman Rosiński pochodzi ze Szczecina i ma 67 lat. Urodził się ze zwichnięciem stawu biodrowego, co sprawiło, że już od najmłodszych lat ma problemy z poruszaniem się.

Niepełnosprawność sprawiła, że Rosiński nie miał szans na karierę sportową, ale i z tego powodu nie zdecydował się na profesjonalne zajmowanie się muzyką.

Grał natomiast bardziej amatorsko. Trafił do zespołu Sekret, gdzie został gitarzystą. Wokalistką grupy jest natomiast jego córka.

Historia Romana Rosińskiego poruszyła widzów

W programie Rosiński wykonał piosenkę zespołu Vox "Zabiorę cię Magdaleno", co sprawiło, że odwróciły się fotele Witolda Paszta, Piotra Cugowskiego i Maryli Rodowicz.

Reklama

Trenerów poruszyła historia uczestnika i zaciekle walczyli oto, aby wokalista trafił właśnie do ich drużyny. Ostatecznie Roman Rosiński znalazł się w składzie Witolda Paszta.

Występem uczestnika programu TVP wzruszeni byli widzowie:

"Pięknie, wzruszył mnie Pan niesamowicie, do teraz mi łzy płyną, trzymałam mocno kciuki", "Wzruszył mnie ten Pan niesamowicie. Ta piosenka jest jedną z najpiękniejszych w historii polskiej muzyki lat 80." - czytamy na oficjalnej stronie "The Voice Senior".