Reklama

The Voice Kids

Reklama

"The Voice Kids": Oliwier Szot o dziecięcych wydatkach. "Każde dziecko zasługuje na kieszonkowe"

10-letniego Oliwier Szot oczarował publiczność i jurorów w drugiej edycji programu "The Voice Kids". Dzisiaj ma już 14 lat i trochę większe potrzeby finansowe. Na co wydaje kieszonkowe?

10-letniego Oliwier Szot oczarował publiczność i jurorów w drugiej edycji programu "The Voice Kids". Dzisiaj ma już 14 lat i trochę większe potrzeby finansowe. Na co wydaje kieszonkowe?
Oliwier Szot oczarował jurorów "The Voice Kids" kiedy miał 10 lat /TVP /Agencja FORUM

W "The Voice Kids" zaczęła się już niejedna młodociana muzyczna kariera.

W poprzednich edycjach triumfowali Roksana Węgiel (drużyna Edyty Górniak), Ania "AniKa" Dąbrowska (ekipa Cleo) i Marcin Maciejczak (podopieczny Dawida Kwiatkowskiego), Sara Egwu-James (z drużyny Barona i Tomsona) oraz Mateusz Krzykała (team Cleo).

Sporą popularność zdobyli też m.in. Zuzanna Jabłońska, Natalia Zastępa, Viki Gabor i Alicja Tracz. Te dwie ostatnie - a także Roksana Węgiel i Sara James - reprezentowały Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior. 

Reklama

Oliwier Szot oczarował jurorów w "The Voice Kids". Dziś ma już 14 lat!

W drugiej edycji show wystąpił 10-letni Oliwier Szot (posłuchaj!), który będzie jednocześnie najmłodszym uczestnikiem tego sezonu.

Chłopak wykonał na scenie piosenkę z filmu "Kraina lodu" - "Ulepimy dziś bałwana". Oceniający go trenerzy szybko odwrócili swoje fotele i byli zauroczeni młodym Oliwierem.

Oliwier Szot w "The Voice Kids". Zobacz występ:

Sprawdź tekst do utworu "Ulepimy dziś bałwana" w serwisie Tekściory.pl

Nagranie z występu ma już prawie 17 milionów wyświetleń i do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych filmów na oficjalnym kanale YouTube programu.

Jako podopieczny Dawida Kwiatkowskiego znalazł się w gronie finalistów. Program wygrała wówczas Ania "AniKa" Dąbrowska.

To nie był koniec przygody chłopca z "Voicem", ponieważ w 4. edycji programu pojawił się u boku Antka Scardiny jako komentator etapu Bitew. 

"Zastąpi mnie Oliwier Szot - wspaniały, młody chłopak, z niebywałą ilością pozytywnej energii. Trzymam kciuki za niego oraz całą obsadę czwartej edycji programu, a teraz lecę przewinąć pieluchę" - mówił Jan Dąbrowski, który ze względu na narodziny dziecka musiał opuścić program.

Na co wydaje kieszonkowe Oliwier Szot z "The Voice Kids"?

Teraz 14-letni już Oliwier Szot wystąpił z okazji Dnia Dziecka w "Pytaniu na Śniadanie" i opowiedział o swoich wydatkach.

Chłopak oczywiście sam już zarabia na występach w TVP, ale ze względu na młody wiek, to rodzice trzymają jego oszczędności.

"Wydaje mi się, że każde dziecko zasługuje na kieszonkowe, ale pod warunkiem, że dobrze je wyda. Nie mam wyznaczonej kwoty. Jak idę do rodziców i coś potrzebuję, to po prostu proszę i robię oczka jak kot ze 'Shreka'" - tłumaczy Szot.

Na co 14-latek wydaje pieniądze?

"Na wypady z moją siostrą cioteczną Julką, z którą idziemy na przykład na pizzę lub na lody czy do kina. Na drugim miejscu są ciuchy. Dużo wydaję na ciuchy" - przyznaje.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy