Reklama

The Voice Kids

Reklama

Julia Bieniek zachwyciła trenerów "The Voice Kids". Spektakularny występ!

"To poziom dorosłego, dojrzałego śpiewania" - zachwycają się trenerzy głosem 13-letniej Julii Bieniek w "The Voice Kids".

"To poziom dorosłego, dojrzałego śpiewania" - zachwycają się trenerzy głosem 13-letniej Julii Bieniek w "The Voice Kids".
Cleo była zachwycona występem Julii Bieniek /Jan Bogacz/TVP /materiały prasowe

"Choć ma zaledwie 13 lat każdy dźwięk, który z siebie wydobywa jest perfekcyjny. Julia Bieniek to bez wątpienia jeden z najlepszych głosów nowej edycji 'The Voice Kids'. Zobaczcie przedsmak jej występu, po którym trenerzy nie szczędzili słów zachwytu" - czytamy w zapowiedzi.

"Nie tylko dobrze śpiewasz, ale hipnotyzująco. Największą twoją zaletą jest to, że łapiesz za serce. To jest magia" - rozpływała się Cleo, która odwróciła swój fotel po zaledwie kilkunastu sekundach. 

Podobnego zdania była także męska część loży trenerskiej.

Reklama

"Śpiewasz zawodowo. To nie jest tylko poziom 'The Voice Kids', ale to poziom dorosłego, dojrzałego śpiewania" - ocenił zachwycony Tomson

"To jest uczta" - mówił Dawid Kwiatkowski tuż po zakończeniu występu, w trakcie którego Julia zaśpiewała "Lovin' You" z repertuaru Minnie Riperton (posłuchaj!). 

Kim jest Julia Bieniek - 13-latka z genialnym głosem?

Julia kocha się uczyć i marzy, aby w przyszłości zostać biotechnologiem. W jej życiu zawsze jest też miejsce na muzykę, która jest jej największa pasją obok nauki. Nastolatka jest uczennicą ostatniej klasy szkoły muzycznej I stopnia w Lublinie w klasie skrzypiec. Od dwóch lat kształci także swój głos w Studiu Muzyki Rozrywkowej w Lublinie. Julia nigdy się nie poddaje, bo jak głosi jej życiowe motto "Człowiek, który nigdy nie popełnił błędu - nigdy nic nie zrobił". 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL