Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów

Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie: Akcent kolejną gwiazdą imprezy!

Akcent dołącza do składu gwiazd, które pojawią się na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów. Sylwester Szczęścia - bo tak brzmi hasło tegorocznego pożegnania roku w Polsacie - odbędzie się na Stadionie Śląskim. Artysta znany z takich hitów jak "Kylie", "French Kiss" czy "King of Disco" z pewnością sprawi, że ta impreza będzie niezapomniana.

Akcent dołącza do składu gwiazd, które pojawią się na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów. Sylwester Szczęścia - bo tak brzmi hasło tegorocznego pożegnania roku w Polsacie - odbędzie się na Stadionie Śląskim. Artysta znany z takich hitów jak "Kylie", "French Kiss" czy "King of Disco" z pewnością sprawi, że ta impreza będzie niezapomniana.
Akcent kolejną gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie! /Polsat /materiał zewnętrzny

Sylwestrowa Moc Przebojów po dwuletniej przerwie powraca na Stadion Śląski. Na imprezie wystąpią m.in. Viki Gabor, Cleo, Ewelina Lisowska, Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Bajm, Gromee, Enej, Doda, Paweł Domagała, Dr Alban oraz Liz Mitchell. The Original Lead Singer of Boney M.

Wiadomo, że to jeszcze nie wszystkie gwiazdy Sylwestra Szczęścia - kolejne nazwiska mają zostać ujawnione wkrótce. Do listy dołączyła właśnie gwiazda rumuńskiej sceny muzycznej, czyli Akcent!

Akcent gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie!

Początki zespołu Akcent sięgają 2001 roku. Za sprawą debiutanckiej płyty, która pokryła się platyną, zdobyli ogromną popularność na Bałkanach. 

Reklama

Dwa lata później, Akcent wydał drugi albumu "100 BPM" (tytułem nawiązujący do tempa w jakim bije serce podczas pocałunku, czyli 100 uderzeń na minutę). Dzięki tej płycie zdobyli popularność w całej Europie. Natomiast w 2006 roku otrzymali nagrodę rumuńskiej edycji MTV Music Awards w kategorii "Najlepsza Grupa".

Na naszej scenie usłyszymy największy hit zespołu - "Kylie", którym na pewno porwą wszystkich do tańca! Grupa wykona też utwór, który królował na wszystkich dyskotekach na początku lat dwutysięcznych czyli "Dragostea Din Tei" zespołu O-Zone!

Sylwestrowa Moc Przebojów - gdzie oglądać?

Imprezę poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Wiktoria Gąsiewska, Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, Patryk Cebulski oraz Adam Zdrójkowski. W roli współprowadzącej sylwestra zadebiutuje tancerka Izabela Janachowska, która w sierpniu zaliczyła debiut w tej roli w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami".  

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Polsacie, Polsat Go, w portalu Interia.pl oraz w Polsat News.

Widzowie i internauci od godz. 19:00 w Interii i Polsat Go będą mogli wziąć udział w programie Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka. Tuż przed startem imprezy sylwestrowej kamery odwiedzą garderoby gwiazd, aby sprawdzić, co robią przed wejściem na scenę. Gwiazdy opowiedzą o swoich noworocznych postanowieniach, a także w jakich językach potrafią powiedzieć "Szczęśliwego Nowego Roku".

Nie zabraknie śpiewania na żywo (karaoke), a do tańca zaproszą tancerze programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" - Rafał Maserak i Lenka Kliment.

Odliczanie do sylwestra zaczynamy tuż po świętach Bożego Narodzenia. Od 27 grudnia codziennie w Interii i Polsat Go pojawią się wideonewsy o tym, jak stworzyć wystrzałową stylizację, make-up czy playlistę, która nie pozwoli nawet zatwardziałym przeciwnikom tanecznych imprez podpierać ścian i zostać obojętnym. Radami i swoimi sposobami na udaną noc sylwestrową podzielą się z gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Zobaczyć będzie można próbny make-up Marceliny Zawadzkiej, a przy okazji dowiedzieć się o aktualnych trendach i make-up'owych trickach. Poznamy playlisty gwiazd imprezy, czyli piosenki, przy których uwielbiają się bawić w sylwestra. Sprawdzimy także sylwestrowe menu gwiazd, a pomoże w tym Adam Borowicz z Family Food Fight.

Ujawnimy też kulisy imprezy sylwestrowej - zobaczyć będzie można materiały z prób i przygotowań gwiazd do ostatniego występu w tym roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL