Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów

Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów: niezwykły prezent dla widzów!

Wyjątkowe występy gwiazd to nie jedyna atrakcja, jaką telewizja Polsat przygotowała na tegoroczną Sylwestrową Moc Przebojów. Na widzów czeka jeszcze jeden prezent - możliwe będzie zdobycie biletów na koncert Justina Biebera!

Wyjątkowe występy gwiazd to nie jedyna atrakcja, jaką telewizja Polsat przygotowała na tegoroczną Sylwestrową Moc Przebojów. Na widzów czeka jeszcze jeden prezent - możliwe będzie zdobycie biletów na koncert Justina Biebera!
Na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów pojawią się m.in. Krzysztof Ibisz i Adam Zdrójkowski /Łukasz Kalinowski /East News

Sylwestrowa Moc Przebojów po dwuletniej przerwie powraca na Stadion Śląski. Na imprezie wystąpią m.in. gwiazdy rumuńskiej sceny disco (MinelliAkcentOlivia Addams), a także Viki GaborCleoEwelina LisowskaMichał WiśniewskiDawid Kwiatkowski, BajmGromeeEnejDodaPaweł DomagałaDr Alban oraz Liz Mitchell. The Original Lead Singer of Boney M.

To nie wszystkie niespodzianki, które telewizja przygotowała dla widzów. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów - Sylwestra Szczęścia, gwiazdy światowej muzyki złożą widzom specjalne życzenia i rozdadzą prezenty. Życzenia popłyną od zespołów Kiss i Scorpions, a także Andrei Bocellego. Widzowie obecni na Stadionie Śląskim będą też mogli zdobyć bilety na polskie koncerty tych artystów, które zaplanowane są na 2022 rok. 

Reklama

Ale to nie koniec prezentów. Do zdobycia będą także bilety na koncert Justina Biebera. To prawdziwy rarytas dla fanów wokalisty, bo choć koncert przewidziany jest na marzec 2023 roku, bilety od wielu tygodni są już nie do zdobycia, a rozeszły się zaledwie w kilka godzin! 

Sylwestrowa Moc Przebojów - gdzie oglądać?

Imprezę poprowadzą Krzysztof IbiszPaulina Sykut-JeżynaKarolina GilonWiktoria GąsiewskaMarcelina ZawadzkaIlona KrawczyńskaPatryk Cebulski oraz Adam Zdrójkowski. W roli współprowadzącej sylwestra zadebiutuje tancerka Izabela Janachowska, która w sierpniu zaliczyła debiut w tej roli w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami".

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Polsacie, Polsat Go, w portalu Interia.pl oraz w Polsat News.

Widzowie i internauci od godz. 19:00 w Interii i Polsat Go będą mogli wziąć udział w programie Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka. Tuż przed startem imprezy sylwestrowej kamery odwiedzą garderoby gwiazd, aby sprawdzić, co robią przed wejściem na scenę. Gwiazdy opowiedzą o swoich noworocznych postanowieniach, a także w jakich językach potrafią powiedzieć "Szczęśliwego Nowego Roku".

Nie zabraknie śpiewania na żywo (karaoke), a do tańca zaproszą tancerze programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" - Rafał Maserak Lenka Kliment.

Od 27 grudnia codziennie w Interii i Polsat Go pojawiają się wideonewsy o tym, jak stworzyć wystrzałową stylizację, make-up czy playlistę, która nie pozwoli nawet zatwardziałym przeciwnikom tanecznych imprez podpierać ścian i zostać obojętnym. Radami i swoimi sposobami na udaną noc sylwestrową podzielą się z gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Ujawnimy też kulisy imprezy sylwestrowej - zobaczyć będzie można materiały z prób i przygotowań gwiazd do ostatniego występu w tym roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL