Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów

Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021: Paweł Domagała gażę za występ odda chorej dziewczynce

Dotąd regularnie odrzucał propozycje występów w czasie sylwestrowych koncertów. W tym roku jednak Paweł Domagała zdecydował się zaśpiewać na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów, czyli Sylwestra Szczęścia Telewizji Polsat. Zrobił to dla 11-miesięcznej Arianki, która jest jego sąsiadką. Dziewczynka ma guza mózgu, a na jej leczenie potrzebna jest gigantyczna kwota. Część potrzebnej sumy wpłaci sam Domagała, który na leczenie Arianki przeznaczy swoją gażę za sylwestrowy występ.

Paweł Domagała podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów

Na Stadionie Śląskim imprezę Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia zorganizowała Telewizja Polsat. Na scenie pojawili się m.in. Doda, Bajm, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak, Paweł Domagała, a także zagraniczni wykonawcy m.in. Liz Mitchell i Dr Alban.

Honoraria gwiazd za występy w czasie sylwestrowych imprez nie są podawane do publicznej wiadomości, jednak nie jest tajemnicą, że są to spore sumy. Jak się okazuje, jeden z artystów, który pojawił się na scenie Polsatu na Stadionie Śląskim, postanowił przekazać całe wynagrodzenie, które otrzymał za ten wieczór, na leczenie małej dziewczynki. Mowa o Pawle Domagale

Reklama

"Cały swój dochód z sylwestrowego koncertu przeznaczam na pomoc małej Ariance - powiedział dziennikarzowi "Wydarzeń" muzyk i aktor. Więcej szczegółów ujawnił w nagraniu, które opublikował na Facebooku. "Mam nadzieję, że uda się nam wspólnie zrobić taki cud, by zebrać te pieniądze do końca roku, żeby Arianka miała szansę żyć".

Arianka to 11-miesięczna sąsiadka piosenkarza. W połowie listopada lekarze zdiagnozowali u niej złośliwego guza mózgu. Zdrowie i życie dziecka może uratować tylko bardzo drogie leczenie w Stanach Zjednoczonych, które musi się rozpocząć w najbliższych dniach. 

Podczas sylwestrowego koncertu Domagała zaśpiewał dwa swoje największe hity: "Wystarczę ja" i "Weź nie pytaj".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje