Reklama

Reklama

Sylwester 2020/2021 w Polsacie. Doda: Dostałam propozycję

31 grudnia Polsat zaprasza na największą domówkę w Polsce. Czy podczas sylwestrowej imprezy na scenie pojawi się Doda?

31 grudnia Polsat zaprasza na największą domówkę w Polsce. Czy podczas sylwestrowej imprezy na scenie pojawi się Doda?
Doda w ostatnim czasie zawiesiła swoją karierę muzyczną /AKPA

Z powodu pandemii koronawirusa w tradycyjnej formie plenerowego koncertu nie odbędzie się Sylwestrowa Moc Przebojów, która w ostatnich latach organizowana była na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

"Nie możemy zawieść naszych widzów, którzy nie wyobrażają sobie ostatniego dnia roku bez sylwestra w Polsacie. Zresztą to już 15-letnia tradycja" - podkreśla Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

Na razie ujawniła tylko kilka gwiazd - wśród nich znaleźli się Alicja Majewska, Dawid Kwiatkowski, LoonaBoney M. z Maizie Williams. Kolejne nazwiska poznamy wkrótce.

Reklama

"Możemy się spodziewać pokoleniowego miksu. Dodam jeszcze, że będzie to wyjątkowo interaktywny sylwester z ogromną liczbą cennych nagród dla naszych widzów" - dodaje Terentiew.

Doda w rozmowie z "Party" zdradziła, że dostała propozycję występu na sylwestra w Polsacie. Po raz ostatni wokalistka na dużym telewizyjnym sylwestrze pojawiła się w 2016 r., kiedy to w Zakopanem wystąpiła z reaktywowaną wówczas grupą Virgin.

"W marcu ogłosiłam przerwę w karierze muzycznej, na co najmniej rok, jednak moi fani bardzo za mną tęsknią, czemu dają wyraz codziennie na moim Instagramie... W ciągu tego tygodnia podejmę decyzję" - zapowiedziała Doda.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama